SuperCycling.cz

Představení - Merida Reacto 2018

30. 6. 2017, 09:12

Německo-taiwanská společnost Merida přichází do sezóny 2018 s inovovaným aerodynamickým modelem Reacto III. Ostrý debut těchto kol proběhne právě na Tour de France.

IMG-7213-2-680

Hlavní změny jsou: snížení aerodynamického odporu, váhy, navýšení pevnosti, dvě různé geometrie a výběr mezi ráfkovými a kotoučovými brzdami.

TdF bahrain

Spojení Meridy s týmem registrovaném v Bahrainu je všeobecně známé. Mnozí pozorní fanoušci zaregistrovali, že týmoví jezdci testovali novinku již během jarních závodů. Ostrému nasazení bude novinka podrobena až na Tour de France. K naší velké radosti si Reacto III svojí premiéru odbude společně s naším debutantem na Tour de France, Ondrou Cinkem.

Trochu z historie

První Reacto bylo vloženo do nabídky Meridy již v roce 2011. S novým modelem třetí generace řady Reacto ho spojovala lehká aerodynamická úprava rámu, vidlice a sedlovky, integrace všech lanovodů a příprava pro elektronické řadící systémy. K opravdovému aero kolu to mělo ovšem ještě hodně daleko.

Reacto II Merida odhalila jako novinku na sezónu 2014. Konstruktéři slavili úspěch na všech frontách. Nová modifikace rámu, která byla plně podřízena maximálnímu snížení aerodynamického odporu, byla natolik zásadní, že model Reacto II patřil mezi top pětku nejlepších v této kategorii.

Na dvojce výrobce upravil nejen tvar rámu, ale myslel i na navýšení celkové pevnosti rámu a i jezdcovo pohodlí. Poprvé se kola značky Merida také objevují na závodech WorldTour, a to s týmem Lampre Merida.

IMG 7222 680

Současnost

Druhá modifikace Reacta je aktuální novice Reacto III podobná o poznání více, než byla jednička dvojce. Z větší vzdálenosti byste rozdíly jen těžko hledali. Nicméně, ještě jednou si připomeňme hlavní inovace.

 • vylepšení aerodynamiky
 • snížení váhy
 • navýšení pohodlí
 • dvě geometrie
 • poprvé kotoučové brzdy
 • integrovaný kokpit

reacto kokpit

Vylepšení aerodynamiky

Redukce aerodymanického odporu nového modelu byla na prvním místě. Podle informací od samotného výrobce je to rovných 5%. Může se to zdát málo, ale každé procento se dnes počítá. Základní rysy rámu zůstaly bez změny. Konstruktéři se v tomto případě drželi osvědčené profilace NACA Fastback.

Úpravou si prošla převážně přední část rámu. Tělo hlavové trubky, ve které jsou uložena dvě průmyslová ložiska v rozměrech 11/4” a 1/18”, je o něco subtilnější a nově v kapkovitém profilu. Pohodnou optimalizaci dostala i horní rámová trubka.

Ihned za hlavovým složením je nápadně robustnější tak, aby co nejvíce navazovala na hlavové složení a nový kokpit od firmy Vision. Z časovkářského speciálu nové Reacto převzalo “spojler” před zadní brzdou, která je umístěna za středové pouzdro. Poslední rozpoznatelnou změnou jsou subtilnější vzpěry zadní stavby.

IMG 7229 320      IMG 7219 320

Snížení váhy

Vyšší váha aero speciálů je hodně probírané téma a hraje velkou roli při rozhodování samotných závodníků, jestli sáhnout po klasickém univerzálním kole, a nebo využijí model s aerodynamickou úpravou. UCI limit je daný, 6,8 kg pro všechny.

Většina týmů kola svých jezdců musí dovažovat přidáním těžšího materiálu na nejvýhodnější místo. Většinou to bývá do středového pouzdra. Dostat tedy váhu aero kola na tuto hranici, bylo hlavním cílem konstruktérů od Meridy. Podle čísel, která máme dnes k dispozici, je redukce váhy na novém rámu Reacto III zásadnější než redukce aerodynamického odporu. V konečném součtu se jedná o celých 335 g/18%.

IMG 7223 320      IMG 7224 320

 

Reacto II

Reacto III CF4

rám

1250g.

1010g.

vidlice

406g.

368g.

sedlovka

300g.

250g.

zámek sedlovky

30g.

30g.

hlavové složení

60g.

53g.

celková váha

2046g.

1711g.

celková redukce

 

335g.

IMG 7281 680

Změna karbonové směsi k vyšší třídě (karbon 30T, 40T a z deseti 10%  60T), tenčí sedlové vzpěry na zadní stavbě a k tomu nová karbonová sedlovka Flex Stay, která je vyrobena pouze z jednoho kusu.

To jsou hlavní podílníci na snížení váhy nového Reacta. Tím vším se může pochlubit rám s označením CF4. U levnějšího provedení CF2 je použitá směs 24T a 30T a sedlovka ve vyrobená ze dvou kusů.

 

CF4

CF2

rám

1010g.

1093g.

vidlice

368g.

403g.

sedlovka

250g.

300g. 

Z výše uvedeného je patrné, že při troše přemýšlení je naprosto reálné takové kolo pro závodníky týmu Bahrain Meride připravit. Čas nám ukáže, jestli zažité zvyky závodníci pozmění a nebo zůstanou věrni tradici.

IMG 7267 680

Navýšení komfortu

Při rozhodování nejen samotných závodníků, ale také nás obyčejných uživatelů, hraje svojí roli při výběru kola i možnost jistého pohodlí, kterým kolo disponuje. V Meridě zapracovali tuto myšlenku i do přípravy nového Reacta.

Úpravou sedlovky a zadních vzpěr , které nově disponují vyšší flexibilitou, bylo docíleno 24% navýšení v pohlcování nerovností. To není zrovna málo. Při etapách, kdy jezdci jsou nuceni zůstat v sedle více jak šest hodin a ještě k tomu několik dní za sebou, je to zásadní výhoda, kterou by mohli závodníci využít.

Dvě geometrie, nejen pro závodníky

Je příjemné vědět, že při konstruováni kola typu Reacto výrobce myslí i na obyčejné smrtelníky, kteří si rádi koupí “trendy” kolo, ale co rozhodně nechtějí, je na něm posléze trpět. Merida tedy přichází se dvěma geometriemi, CF4 a CF2.

Oba typy jsou až na jednu  úpravu totožné. Varianta CF2 má o 2 centimetry vyšší hlavovou trubku a tím umožňuje nastavení pohodlnějšího/vzpřímenějšího posedu. Jinak za zmínku určitě stojí, že nové Reacto má geometrii totožnou s univerzálním modelem Scultura. Jeden z důvodů je ten, že kolo je lépe ovladatelné a tím pádem pro závodníky využitelné i v členitějším terénu.

IMG 7202 680

Kotoučové brzdy na 6 modelech

V nabídce na příští sezónu je celkem sedm modelů a z nich je možné hned šest objednávat i v provedení s kotoučovými brzdami. V Meridě tomuto trendu hodně věří. Tak pro lepší účinnost kotoučových brzd přišli i s vlastní technologií ochlazování brzdového třmenu.

Ten se jmenuje Disc Cooler a najdeme ho mimo jiné i na aktuálním modelu Scultura Disc. Žebrování připomínající žraločí žábry ochlazuje brzdící třmeny o celých 35% rychleji a tím pádem je brzdný účinek, například v dlouhých alpských sjezdech, vyšší.

Rámy pro kotoučové brzdy vycházejí ze stejné geometrie jako rámy určené pro použití klasických ráfkových brzd. Úpravou si prošlo pouze uchycení kol/nábojů do rámu. Přední i zadní kolo je fixováno do rámu pevnou osou, tím je zajištěna dostatečné pevnost a současně se eliminuje špatné nasazení kola do patky, potažmo možně škrtání kotouče o destičky.

Z čeho budeme vybírat?

Jak jsme se již znímili, výběr bude široký. Standardní nabídka sedmi modelů je v některých případech zdvojena právě o dvojí provedení brzd. Stejný model si zákazník může vybrat jak v provedení s ráfkovými, tak i v provedení s kotoučovými brzdami. V konečném součtu je nabídka nového Reacta poskládána z 13 modelů!

REACTO TEAM-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Dura-ace Di2

Kola: Fulcrum Speed 55 Carbon

REACTO 9000-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Sram eTap

Kola: Fulcrum Metron 55 Carbon

REACTO 8000-E

Rám: CF4 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra Di2

Kola: Fulcrum Metron 55 Carbon

REACTO 7000-E

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra Di2

Kola: Fulcrum Aero Alloy

REACTO 6000

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra

Kola: Alloy Aero

REACTO 5000

Rám: CF2 brzdy mechanické nebo diskové

Sada: Shimano Ultegra

Kola: Merida Expert

REACTO 4000

Rám: CF2 brzdy pouze mechanické

Sada: Shimano 105

Kola: Merida Expert

 

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

 • nutfincars
  22. 9. 2018, 15:04 (před 14 hodiny)

  [b][url=http://www.menwatchlove.cn/]swiss replica watches aaa+[/url][/b]
  [b][url=http://www.menwatchlove.cn/]swiss replica watches[/url][/b]
  <strong><a href="http://www.menwatchlove.cn/">high quality replica watches</a></strong>
  | <strong><a href="http://www.menwatchlove.cn/">watches</a></strong>
  | <strong><a href="http://www.menwatchlove.cn/">swiss Mechanical movement replica watches</a></strong>
  <br>

  <title>L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac] - $216.00 : TITLE, SITE_TAGLINE</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />
  <meta name="keywords" content="L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac] Longines Watches Armani Watches IWC Watches Patek Watches Omega Watches Piaget Watches Audemars Piguet Watches A.Lange & Sohne Watches Breguet Watches Chopard Watches Franck Muller Watches Montblanc Watches Panerai Watches Rado Watches U-Boat Watches Ulysse Nardin Watches Bell & Ross Watches Breitling Watches Cartier Watches Jaeger LeCoultre Watches TAG Heuer Watches Rolex Watches CUSTOM_KEYWORDS" />
  <meta name="description" content="TITLE L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac] - Case Shape : " />
  <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" />


  <link rel="canonical" href="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html" />

  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" />
  <link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" />


  <style>
  #sddm
  { margin: 0 auto;
  padding: 0;
  z-index: 30;
  background-color:#F4F4F4;
  width: 80px;
  height:23px;
  float: right;
  margin-right: 70px;}

  #sddm li
  { margin: 0;
  padding: 0;
  list-style: none;
  float: left;
  font: bold 12px arial}

  #sddm li a
  { display: block;
  margin: 0 1px 0 0;
  padding: 4px 10px;
  width: 60px;
  background: #f4762a;
  color: #666;
  text-align: center;
  text-decoration: none}

  #sddm li a:hover
  { background: #49A3FF}

  #sddm div
  { position: absolute;
  visibility: hidden;
  margin: 0;
  padding: 0;
  background: #EAEBD8;
  border: 1px solid #5970B2}

  #sddm div a
  { position: relative;
  display: block;
  margin: 0;
  padding: 5px 10px;
  width: auto;
  white-space: nowrap;
  text-align: left;
  text-decoration: none;
  background: #EAEBD8;
  color: #2875DE;
  font: 12px arial}

  #sddm div a:hover
  { background: #49A3FF;
  color: #FFF}
  </style>


  </head>
  <ul id="sddm">
  <li><a href="http://www.menwatchlove.cn/" onmouseover="mopen('m1')" onmouseout="mclosetime()">Language</a>
  <div id="m1" onmouseover="mcancelclosetime()" onmouseout="mclosetime()">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/de/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24">Deutsch</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/fr/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24">Français</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/it/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24">Italiano</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/es/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24">Español</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/pt/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24">Português</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/jp/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24">日本語</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/ru/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24">Russian</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/ar/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24">Arabic</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/no/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24">Norwegian</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/sv/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24">Swedish</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/da/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24">Danish</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/nl/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24">Nederlands</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/fi/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24">Finland</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/ie/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24">Ireland</a>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/">
  <img src="http://www.menwatchlove.cn/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24">English</a>
  </div>
  </li>
  </ul>
  <section id="top-promo">
  <div class="promo-content">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php" onclick="addOmnitureForTopPromo('w45_bkgd_freeshipping.jpg');">
  WELCOME TO REPLICA WATCHES STORES
  </a>
  </div>
  </section>  <div id="headerWrapper">


  <div id="logoWrapper">
  <div id="logo"><a href="http://www.menwatchlove.cn/"><img src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="261" height="105" /></a></div>
  </div>


  <div id="navTopWrapper">

  <div id="navTool">
  <ul>
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=login">Sign In</a>
  or <a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=create_account">Register</a>

  </ul>

  <div id="navTop">
  <span>
  <div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div> </span>
  </div>

  </div>


  </div>
  <div class="clearBoth" /></div>


  <div class="clearBoth" /></div>
  <div class="top-nav-Middle">
  <div id="nav">

  <li><a href="http://www.menwatchlove.cn/omega-watches-c-12.html">Omega Watches</a></li>
  <li><a href="http://www.menwatchlove.cn/rolex-watches-c-3.html">Rolex Watches</a></li>
  <li><a href="http://www.menwatchlove.cn/breitling-watches-c-23.html">BREITLING Watches</a></li>


  </div>
  <div class="search-header">
  <form name="quick_find_header" action="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" id="searchinput" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form></div>

  </div>


  <div id="mainWrapper">

  <table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper">
  <tr>

  <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 210px">
  <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 210px">
  <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 210px">
  <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div>
  <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent">
  <div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/breguet-watches-c-280.html">Breguet Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/rado-watches-c-413.html">Rado Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/alange-sohne-watches-c-268.html">A.Lange & Sohne Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/armani-watches-c-13.html">Armani Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/audemars-piguet-watches-c-259.html">Audemars Piguet Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/bell-ross-watches-c-465.html">Bell & Ross Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/breitling-watches-c-469.html">Breitling Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/cartier-watches-c-482.html">Cartier Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/chopard-watches-c-299.html">Chopard Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/franck-muller-watches-c-347.html">Franck Muller Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/iwc-watches-c-161.html">IWC Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/jaeger-lecoultre-watches-c-501.html">Jaeger LeCoultre Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-c-1.html"><span class="category-subs-parent">Longines Watches</span></a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-mens-watches-c-1_507.html">Mens Watches</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-unisex-watches-c-1_2.html"><span class="category-subs-parent">Unisex Watches</span></a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-heritage-collection-c-1_2_12.html"><span class="category-subs-selected">Heritage Collection</span></a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-hydrolongines-conquest-c-1_2_11.html">HydroLongines Conquest</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-longines-conquest-c-1_2_9.html">Longines Conquest</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-longines-evidenza-c-1_2_3.html">Longines evidenza</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-products" href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-longines-master-collection-c-1_2_8.html">Longines Master Collection</a></div>
  <div class="subcategory"><a class="category-subs" href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-womens-watches-c-1_4.html">Womens Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/montblanc-watches-c-382.html">Montblanc Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/omega-watches-c-203.html">Omega Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/panerai-watches-c-392.html">Panerai Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/patek-watches-c-173.html">Patek Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/piaget-watches-c-216.html">Piaget Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/rolex-watches-c-630.html">Rolex Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/tag-heuer-watches-c-520.html">TAG Heuer Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/uboat-watches-c-425.html">U-Boat Watches</a></div>
  <div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.menwatchlove.cn/ulysse-nardin-watches-c-432.html">Ulysse Nardin Watches</a></div>
  </div></div>


  <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 210px">
  <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.menwatchlove.cn/featured_products.html">&nbsp;&nbsp;[more]</a></h3></div>
  <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatchlove.cn/de-ville-ladymatic-a12b-p-1786.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//omega_copy_/ladies/deville/De-Ville-Ladymatic--59.png" alt="De Ville Ladymatic [a12b]" title=" De Ville Ladymatic [a12b] " width="145" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatchlove.cn/de-ville-ladymatic-a12b-p-1786.html"> De Ville Ladymatic [a12b]</a><div><span class="normalprice">$691.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$219.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;68% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.menwatchlove.cn/constellation-polished-quartz-3379-p-1614.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//omega_copy_/ladies/constellation/Constellation-Polished-Quartz--98.png" alt="Constellation Polished Quartz [3379]" title=" Constellation Polished Quartz [3379] " width="145" height="200" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.menwatchlove.cn/constellation-polished-quartz-3379-p-1614.html"> Constellation Polished Quartz [3379]</a><div><span class="normalprice">$1,027.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$210.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;80% off</span></div></div></div>

  </div></td>
  <td id="columnCenter" valign="top">

  <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.menwatchlove.cn/">Home</a>&nbsp;::&nbsp;
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-c-1.html">Longines Watches</a>&nbsp;::&nbsp;
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/longines-watches-unisex-watches-c-1_2.html">Unisex Watches</a>&nbsp;::&nbsp;
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/unisex-watches-heritage-collection-c-1_2_12.html">Heritage Collection</a>&nbsp;::&nbsp;
  L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac]
  </div>


  <div class="centerColumn" id="productGeneral">
  <form name="cart_quantity" action="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html?action=add_product&number_of_uploads=0" method="post" enctype="multipart/form-data">

  <div style="float:left; width:350px;">  <link rel="stylesheet" href="http://www.menwatchlove.cn/style/jqzoom.css" type="text/css" media="screen" />

  <link rel="stylesheet" href="http://www.menwatchlove.cn/style/jqzoomimages.css" type="text/css" media="screen" />

  <style type="text/css">
  .jqzoom{

  float:left;

  position:relative;

  padding:0px;

  cursor:pointer;
  width:301px;
  height:435px;
  }</style>

  <div id="productMainImage" class="centeredContent back">


  <div class="jqzoom" > <a href="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html" ><img src="http://www.menwatchlove.cn/images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" alt="L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac]" jqimg="images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" id="jqzoomimg"></a></div>

  <div style="clear:both;"></div>  <div id='jqzoomimages' class="smallimages"></div>
  </div>

  </div>
  <div style="width:260px; float:left; margin-left:30px; margin-top:15px;" id='pb-left-column'>
  <div style="font-weight:bold; padding-bottom:10px; font-size:14px;">L1.611.4.75.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [98ac]</div>

  <span id="productPrices" class="productGeneral">
  <span class="normalprice">$662.00 </span>&nbsp;<span class="productSpecialPrice">$216.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save:&nbsp;67% off</span></span>  <div id="productAttributes">
  <h3 id="attribsOptionsText">Please Choose: </h3>


  <div class="wrapperAttribsOptions">
  <h4 class="optionName back">Dial Color</h4>
  <div class="back">
  <input type="radio" name="id[5]" value="5" checked="checked" id="attrib-5-5" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-5-5">Silver</label>
  </div>&nbsp;

  <br class="clearBoth" />
  </div>


  <br class="clearBoth" />

  <div class="wrapperAttribsOptions">
  <h4 class="optionName back">Gender</h4>
  <div class="back">
  <input type="radio" name="id[2]" value="2" checked="checked" id="attrib-2-2" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-2-2">Unisex Watches</label>
  </div>&nbsp;

  <br class="clearBoth" />
  </div>


  <br class="clearBoth" />

  <div class="wrapperAttribsOptions">
  <h4 class="optionName back">Dial Shape</h4>
  <div class="back">
  <input type="radio" name="id[3]" value="9" checked="checked" id="attrib-3-9" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-3-9">Round</label>
  </div>&nbsp;

  <br class="clearBoth" />
  </div>


  <br class="clearBoth" />

  <div class="wrapperAttribsOptions">
  <h4 class="optionName back">Strap</h4>
  <div class="back">
  <input type="radio" name="id[4]" value="4" checked="checked" id="attrib-4-4" /><label class="attribsRadioButton" for="attrib-4-4">Leather</label>
  </div>&nbsp;

  <br class="clearBoth" />
  </div>


  <br class="clearBoth" />
  </div>
  <div id="cartAdd">
  Add to Cart: <input type="text" name="cart_quantity" value="1" maxlength="6" size="4" /><br /><br /><input type="hidden" name="products_id" value="198" /><input type="image" src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_in_cart.gif" alt="Add to Cart" title=" Add to Cart " /> </div>

  <br class="clearBoth" />
  </div>  <br class="clearBoth" />

  <div id="productDescription" class="productGeneral biggerText">
  <span id ="product_tab">
  <div class="tabTitles">
  <ul>
  <li> <h4 tid="t1" class="cur"><strong class=""><span>Description</span></strong></h4> </li>
  </ul>
  </div>


  <h3>Case</h3>
  <ul>
  <li><strong>Shape :</strong> Round</li>
  <li><strong>Material :</strong> Stainless steel</li>
  <li><strong>Glass :</strong> Hesalite crystal</li>
  <li><strong>Case back :</strong> Screw-down case back</li>
  <li><strong>Dimension :</strong> &#216; 35.00 mm</li>
  <li><strong>Water resistance :</strong> Water-resistant to 3 bar (30 m)</li>
  </ul>
  <h3>Mouvement and Functions</h3>
  <ul>
  <li><strong>Caliber :</strong> L633, Self winding mechanical movement beating at 28&#39;800 vibrations per hours and providing 38 hours of power reserve</li>
  <li><strong>Function :</strong> Hours, minutes, seconds and date.</li>
  </ul>
  <h3>Dial and Hands</h3>
  <ul>
  <li><strong>Color :</strong> Sunray silver</li>
  <li><strong>Tour d&#39;heures :</strong> Applied indexes</li>
  <li><strong>Hands :</strong> Gilt hands</li>
  </ul>
  <h3>Bracelet</h3>
  <ul>
  <li><strong>Material :</strong> Leather strap</li>
  <li><strong>Color :</strong> Black</li>
  <li><strong>Buckle :</strong> With buckle</li>
  </ul>
  </div>

  </span>

  <br class="clearBoth" />


  <div align="center">

  <p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.menwatchlove.cn/images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg"> <a href="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html" ><img src="http://www.menwatchlove.cn/images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" width=500px alt="/longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg"/></a></p><p style='text-align:center;'><a target="_blank" href="http://www.menwatchlove.cn/images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches-1.jpg"> <a href="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html" ><img src="http://www.menwatchlove.cn/images//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches-1.jpg" width=500px alt="/longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L1-611-4-75-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches-1.jpg"/></a></p>
  </div>


  <div class="centerBoxWrapper" id="similar_product">
  <h2 class="centerBoxHeading">Related Products</h2>

  <table><tr>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/l27758233-heritage-collection-heritage-watches-89ff-p-224.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L2-775-8-23-3-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" alt="L2.775.8.23.3 - Heritage Collection - Heritage - Watches [89ff]" title=" L2.775.8.23.3 - Heritage Collection - Heritage - Watches [89ff] " width="138" height="200" /></a></div><a href="http://www.menwatchlove.cn/l27758233-heritage-collection-heritage-watches-89ff-p-224.html">L2.775.8.23.3 - Heritage Collection - Heritage - Watches [89ff]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/l27304780-heritage-collection-heritage-watches-b058-p-216.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L2-730-4-78-0-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" alt="L2.730.4.78.0 - Heritage Collection - Heritage - Watches [b058]" title=" L2.730.4.78.0 - Heritage Collection - Heritage - Watches [b058] " width="138" height="200" /></a></div><a href="http://www.menwatchlove.cn/l27304780-heritage-collection-heritage-watches-b058-p-216.html">L2.730.4.78.0 - Heritage Collection - Heritage - Watches [b058]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/l47544524-heritage-collection-heritage-watches-63fd-p-222.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L4-754-4-52-4-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" alt="L4.754.4.52.4 - Heritage Collection - Heritage - Watches [63fd]" title=" L4.754.4.52.4 - Heritage Collection - Heritage - Watches [63fd] " width="138" height="200" /></a></div><a href="http://www.menwatchlove.cn/l47544524-heritage-collection-heritage-watches-63fd-p-222.html">L4.754.4.52.4 - Heritage Collection - Heritage - Watches [63fd]</a>
  </td>
  <td style="display:block;float:left;width:24.5%;">
  <div style="width:160px;height:200px;">
  <a href="http://www.menwatchlove.cn/l27454732-heritage-collection-heritage-watches-71e1-p-194.html"><img src="http://www.menwatchlove.cn/images/_small//longines_watches_/Watches-Collection/Heritage-Collection/L2-745-4-73-2-Heritage-Collection-Heritage-Watches.jpg" alt="L2.745.4.73.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [71e1]" title=" L2.745.4.73.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [71e1] " width="138" height="200" /></a></div><a href="http://www.menwatchlove.cn/l27454732-heritage-collection-heritage-watches-71e1-p-194.html">L2.745.4.73.2 - Heritage Collection - Heritage - Watches [71e1]</a>
  </td>
  </table>
  </div>
  <div id="productReviewLink" class="buttonRow back"><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&amp;products_id=198&amp;number_of_uploads=0"><img src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a></div>
  <br class="clearBoth" />


  </form>

  </div>

  </td>


  </tr>
  </table>
  </div>


  <style>
  .articles{width:900px; margin:0 auto;}
  .articles ul{width:900px; }
  .articles li{width:450px; float:left;}
  </style>
  <br style="clear:both;"/>

  <div id="navSuppWrapper">
  <br class="clearBoth" />
  <div id="navSupp" style=" margin-bottom:10px; margin-top:8px; width:100%; text-align:center;">
  <ul>
  <li class="is-here"><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php">Home</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Shipping</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Wholesale</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=shippinginfo" target="_blank">Order Tracking</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=Coupons" target="_blank">Coupons</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=Payment_Methods" target="_blank">Payment Methods</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.menwatchlove.cn/index.php?main_page=contact_us" target="_blank">Contact Us</a></li>

  </ul>
  </div>

  <div class ="foot-tg" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;">
  <ul>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA OMEGA</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA PATEK PHILIPPE </a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA ROLEX</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA CARTIER</a></li>
  <li class="menu-mitop" ><a href="http://www.wingswatches.com/" target="_blank">REPLICA BREITLING </a></li>
  </ul>
  </div>

  <DIV align="center"> <a href="http://www.menwatchlove.cn/l16114752-heritage-collection-heritage-watches-98ac-p-198.html" ><IMG src="http://www.menwatchlove.cn/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV>
  <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2012-2015 All Rights Reserved. </div>


  </div>


  <div id="comm100-button-55"></div>
  <strong><a href="http://www.menwatchlove.cn/">swiss replica watches aaa+</a></strong>
  <br>
  <strong><a href="http://www.menwatchlove.cn/">swiss replica watches</a></strong>
  <br>