SuperCycling.cz

Jubilejní rám Allez ve prospěch World Bicycle Relief

9. 9. 2014, 05:38

Společnost Specialized Bicycles má štěstí být součástí cyklistické komunity, inspirovat se jí, a napomáhat jejímu rozvoji, již po 40 let. V roce našeho čtyřicátého výročí chceme poděkovat cyklistům a cyklistice prostřednictvím jednoho z nejlepších cyklistických charitativních projektů, World Bicycle Relief.

Pro tuto příležitost jsme se vrátili k našim začátkům výroby kol, klasickému rámu Allez z roku 1981. Ve spolupráci s Markem DiNucci, jedním ze stavitelů původních rámů Specialized, jehož výrobkům se dodnes dostává řady ocenění, jsme se na ocelový silniční rám znovu podívali od základu tak, jak je od pradávna naším zvykem. Skrze nejlepší současné technologie, jaké jsou cyklistům k dispozici.

Prozkoumali jsme znovu každou použitou trubku, každou spojku i návarek. Vložili jsme do návrhu vše, co jsme se za 40 let naučili, abychom vytvořili nejmodernější ocelový rám. Rámy k oslavě našeho výročí se zrodí v té samé dílně, kde jsme postavili první Stumpjumper, a kde dodnes ručně staví jedny z nejfajnovějších rámů na světě.

Celý výtěžek z prodeje jednorázové série 74 ocelových rámů Allez předáme ve prospěch skvělé práce World Bicycle Relief.

Jakmile bude prodáno 74 rámových sad, jejich výroba bude navždy ukončena.

Za účelem prodeje jsme se spojili s Ebay, divizí Giving Works, jednou z nejúspěšnějších globálních charitativních organizací, spolupracující s důvěryhodným platebním řešením Paypal. Díky tomu budeme schopni zajistit, aby se veškeré prostředky dostaly přímo k World Bicycle Relief.

Aukce začala 8. září na www.ebay.com/40thanniversaryallez Zájemce si vybere prodejce Specialized, kam bude po zaplacení zásilka doručena a kde si sám unikátní rám vybalí.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.