SuperCycling.cz

Pánové, těšte se: cyklistky fotí i letos kalendář

15. 10. 2014, 08:12

Cyklistky jako svůdné dámy! Ano, i letos udělají radost řadě mužů. Stejně jako v předchozích letech se závodnice Czech Mix Teamu rozhodly nafotit kalendář, který by měl potěšit oko nejen fanoušků ženské cyklistiky.

Jedna z fotka kalendáře pro rok 2014. Co přinese ten další?

Jedna z fotka kalendáře pro rok 2014. Co přinese ten další?

„Nafocením a prodejem kalendáře se opět můžeme světové cyklistice o kousek přiblížit díky možnosti startů na zahraničních závodech, kde kvalitní konkurence prověří dokonale naši výkonnost a připravenost,“ píše se v tiskové zprávě týmu.

holky kalenda 2

„Proto děkujeme všem sponzorům Czech Mix Teamu, kteří nás celý rok podporovali a věřili, že se jednou na světové stupně vítězů postavíme a letos se to konečně povedlo. V příštím roce nás čeká předolympijská sezóna 2015 a věřme, že bude výsledkově ještě lepší, než ta letošní.“

holky kalenda 3

Focení kalendáře je naplánované na nadcházející víkend 17. - 19. 10. v Praze. Fotografem bude Tomáš Tesař, který stál u zrodu prvního kalendáře Czech Mix Team. Profesionální tým kosmetiček a kadeřníků se pak postará o to, aby děvčata byla na focení prostě vyladěna :-)

holky kalenda 4

Prozradit můžeme jen to, že cyklistika je krásná na každém místě a za každého počasí. Pomůžeme vám zažít atmosféru noční Prahy a okolí očima nás, cyklistek.

Mezi největší úspěchy letošní sezóny pohledem Czech Mix Teamu patří vítězství Terezy Trefné v etapě na UCI závodě v Rusku, kde Tereza a další startovaly pod hlavičkou české reprezentace.

holky kalenda 5

V tomto roce se neztratily se ani další závodnice, na mezinárodním poli se prosadily v nabité konkurenci Pavlína Šulcová, Zuzana Neckářová a Denisa Bartošová. Ostatní cyklistky podporované Czech Mix Teamem nás velmi dobře reprezentovaly na domácí scéně.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.