SuperCycling.cz

Cyklistky nafotily kalendář. Malá ochutnávka je tady!

26. 10. 2014, 07:43

Cyklistika je všudypřítomná, tak zní téma již třetího ročníku cyklistického kalendáře, který v uplynulých dnech nafotily české cyklistky ze všech koutů republiky pod záštitou Czech Mix Teamu.

Už tato fotka by vás měla navnadit, že se skutečně bude na co dívat...

Už tato fotka by vás měla navnadit, že se skutečně bude na co dívat...

Letošní kalendář vznikal na nejrůznějších místech Prahy. Dívky se fotily například na Zámeckých schodech, které jsou s cyklistikou spojeny díky tradičnímu bikovému klání Pražské schody, dále v Botanické zahradě, na Žižkově či ve sportovním areálu v Tróji.

Focení probíhalo dva dny, během nichž se cyklistky musely vžít do role modelek, a to se vším všudy. Po brzkém ranním budíčku následovala pečlivá příprava: profesionální líčení od Jany Maťašovské, úpravu vlasů provedla Michaela Vítková a pak samotné fotografování, které měl ve svých rukou Tomáš Tesař.

fotka baby kalenda 2

Mezi zúčastněnými dívkami byla např. vítězka celkového pořadí Českého poháru na silnici pro rok 2014 Zuzana Neckářová, medailistka z mistrovství republiky Pavlína Šulcová, vítězka etapy UCI závodu v Rusku Tereza Trefná a další.

Kalendář je nafocen, v následujících dnech bude vytištěn. Koupit ho budete moci přes stránky www.czech-mix-team.cz, fanoušci cyklistiky v západních Čechách si mohou kalendář osobně zakoupit ve vybraných prodejnách Specialized Concept Store: Specialized Concept store Plzeň, Specialized Concept store Sokolov a také v Cyklocentru TVR Karlovy Vary.

fotka baby kalenda 3

Koupí kalendáře holkám opět přiblížíte možnost účastnit se mezinárodních závodů, kde mohou nasbírat nejvíce zkušeností. Letos díky Vám dostaly možnost závodit v mezinárodní konkurenci i nadějné kadetky a zúčastnily se etapového závodu v Německu.

O tom, kdy bude kalendář k mání, vás budeme informovat.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.