SuperCycling.cz

Bianchi sponzorem amerického ženského týmu

12. 2. 2015, 08:59

Legendární italská značka Bianchi spojila síly s výrobcem potravin Colavita, aby společně podpořily ženskou cyklistiku. Výsledkem tohoto spojení je americký silniční tým Colavita/Bianchi Women's Cycling Team. Dámy budou sedlat Bianchi Sempre Pro v barevném provedení Full Celeste.

bianchi-1-baby

Cílem spojení Bianchi s další klasickou italskou značkou Colavita (rodinná firma zabývající se výrobou potravin) je vyvinout a zdokonalit dámská závodní a výkonnostní kola. A také podpora dámské cyklistiky v USA.

„Je to perfektní spojení jak pro Bianchi, tak pro značku Colavita, jelikož se obě společnosti zaměřují na lidi, kteří se zajímají o italskou kulturu, cestování, zdravý životní styl a ženskou cyklistiku,“ komentoval Jim Stevenson, VIP prodejce a vedoucí marketingového oddělení Bianchi USA.

holky bianchi 2

Team Colavita/Bianchi 2015 budou tvořit americké závodnice Erica Allar, Morgan Brown, Jessica Cutler, Katie Donovan, Jessica Prinner a Whitney Schultz.

Koncem ledna 2015 byl nový tým v Clermontu na Floridě na tréninkovém kempu. Zaměří se zejména na starty v USA. Novinky z týmu můžete sledovat třeba na oficiálním webu nebo jeho facebookovém profilu.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.