SuperCycling.cz

Petr Vakoč po operaci: V rámci možností je to dobré

28. 1. 2018, 14:58

Petr Vakoč, který se ve čtvrtek těžce zranil při tréninku v Jihoafrické republice, kde je s kolegou Laurensem de Plusem srazil kamión, má za sebou operaci zlomených obratlů. Naštěstí je vše v pořádku.

tenpetrrrrr

„V rámci možností je to dobré,“ napsal nám Petr z nemocnice v jihoafrickém Nelspruitu. „Děkuji celému lékařskému týmu za perfektní práci a také mému týmu i všem fanouškům za spoustu povzbudivých vzkazů,“ řekl Vakoč, za nímž do JAR přicestovala maminka s mladším bratrem.

„Úspěšnou operací začala cesta ke kompletnímu uzdravení,“ napsal Vakoč na facebooku. V JAR by měl zůstat ještě 10 dní, pak bude schopen transportu do Evropy.

Operace dopadla podle tiskové zprávy týmu Quick-Step Floors dobře. „Petr reagoval na všechny podněty, pohyby a hovořil s lékaři, kteří považují zákrok za úspěšný,“ uvedl tým v tiskové zprávě.

„Jsme šťastni, že všechno dopadlo dobře. Posledních 48 hodin bylo hodně dlouhých a nervózních. Petr bude potřebovat spoustu času na zotavení, ale má naši maximální podporu,“ ujistil trenér Koen Pelgrim.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.