Zahraniční zpravodajství

Hirt třetí v Chorvatsku, Schlegel nejlepším mladíkem!

23. 4. 2017, 22:09

Skvěle si vedli čeští cyklisté *Jan Hirt a Michal Schlegel* v oranžových dresech CCC Sprandi Polkowice na etapovém závodě Kolem Chorvatska[http://www.chorvatska.cz]. Hirt skončil celkově třetí, Schlegel sedmý a ještě získal dres pro nejlepšího mladého závodníka! Polská... celý článek

Kreuziger doufá, že mu oblíbený Lutych sedne

22. 4. 2017, 07:51

Ardenské klasiky roku 2017 končí. Tou poslední do mozaiky je čtvrtý monument sezóny: po San Remu, Flandrech a Roubaix přichází 103. ročník klasiky Lutych-Bastogne-Lutych. I s dvěma Čechy na startu. *Roman Kreuziger* (Orica-Scott) i *Petr... celý článek

PAN CYKLISTA Valverde. Popáté vyhrál Valonský šíp!

19. 4. 2017, 21:41

Je to fenomén, jehož jméno by mělo být ve všech cyklistických encyklopediích vyvedeno zlatým písmem. Španěl *Alejandro Valverde* z Movistaru pokračuje ve fantastické sezóně. Dnes vyhrál popáté v kariéře klasiku Valonský šíp! Necelý týden před svými... celý článek

Gilbert kvůli zranění přijde i o Giro

19. 4. 2017, 06:41

Letošní vítěz Amstel Gold Race, Kolem Flander a etapáku De Panne-Koksijde, Belgičan *Philippe Gilbert* z týmu Quick-Step Floors, přijde kvůli poranění ledviny z Amstelu nejen o zbytek ardenských klasik, jak již bylo avizováno, ale i o... celý článek

Gilbert ovládl počtvrté Amstel Gold Race!

16. 4. 2017, 18:44

Fenomenálním způsobem vyhrál Belgičan* Philippe Gilbert* 52. ročník klasiky Amstel Gold Race. Cyklista stáje Quick-Step Floors porazil v dlouhém spurtu Poláka *Michala Kwiatkowského* (Sky), s nímž necelých 7 km před cílem odjeli z vedoucí skupiny. celý článek

Štybar: Udělal jsem všechno, co šlo

9. 4. 2017, 21:51

Rozporuplné pocity měl po druhém místě na Paříž-Roubaix *Zdeněk Štybar*. K vysněnému vítězství chyběl jen kousek, ale ve spurtu na velodromu se musel sklonit před *Gregem van Avermaetem*. I tak ve finále druhé místo... celý článek

Den D pro tým Quick-Step Floors

5. 4. 2017, 23:02

Datum 5. dubna 2017 bude určitě v pomyslné kronice stáje Quick-Step Floors zapsáno velmi výrazně. Tři dny po triumfu *Philippa Gilberta* na Flandrech vyhrál Němec *Marcel Kittel* v Belgii 105. ročník klasiky Scheldeprijs a Španěl *David... celý článek

Gilbert Roubaix nepojede, potřebuje pauzu

5. 4. 2017, 06:42

V neděli vyhrál 101. ročník Kolem Flander a řešilo se, zda se *Philippe Gilbert* nakonec neobjeví o týden později i na startu dalšího klasikářského monumentu Paříž-Roubaix. Nyní ovšem všechny spekulace Gilbert i jeho tým Quick-Step... celý článek