Zahraniční zpravodajství

Viviani králem Dubai Tour

11. 2. 2018, 13:25

*Elia Viviani,* italský sprinter stáje Quick-Step Floors, byl hrdinou závodu Dubai Tour. Ve spurtech ovládl dvě etapy a stal se i celkovým vítězem. Navíc získal i dres vítěze bodovací soutěže. celý článek

Valverde už zase vyhrává, Kreuziger byl 14.

1. 2. 2018, 22:08

*Alejandro Valverde* z Movistaru ovádl ve spurtu vedoucí tříčlenné skupiny 2. etapu závodu Kolem Valencie a oblékl dres lídra. Slavil také své první vítězství od zranění z úvodní časovky na loňské Tour, kdy si při pádu... celý článek

Kreuziger, Turek a Schlegel jdou do akce

30. 1. 2018, 22:18

Hned tři čeští cyklisté absolvují od středy premiéru na etapovém závodě v sezóně 2018. *Roman Kreuziger* (Mitchelton-Scott),* Daniel Turek* (Israel Cycling Academy) a* Michal Schlegel* (CCC Sprandi Polkowice) se představí na 69. ročníku závodu Kolem... celý článek

McCarthy vyhrál ve spurtu Cadel Evans Race

28. 1. 2018, 17:53

Australan *Jay McCarthy* z týmu Bora-Hansgrohe vyhrál ve spurtu vedoucí skupiny 4. ročník závodu Cadel Evans Great Ocean Road Race v australském Geelongu na 164 km. Druhý skončil Ital *Elia Viviani* (Quick-Step Floors), třetí byl* Daryl... celý článek

Vakoč zraněn při tréninku v JAR, je v nemocnici

26. 1. 2018, 15:14

Smutná zpráva přišla z Jihoafrické republiky. *Petr Vakoč* byl spolu se svým týmovým kolegou z Quick-Step Floors *Laurensem De Plusem* ve čtvrtek při tréninku zezadu sražen projíždějícím náklaďákem a oba skončili v nemocnici. celý článek

Gaviria začal sezónu ve velkém stylu

22. 1. 2018, 21:03

*Fernando Gaviria* ze své rychlosti přes zimu očividně nic neztratil. Kolumbijský cyklista stáje Quick-Step Floors ovládl ve spurtu úvodní etapu závodu Vuelta a San Juan v Argentině a oblékl dres lídra sedmietapového klání. celý článek

Skvělý Sagan! Vyhrál etapu a vede Tour Down Under

19. 1. 2018, 10:16

*Peter Sagan* předvedl ve 4. etapě Tour Down Under skvělý výkon. Po 128 kilometrech vyhrál sprint vedoucí skupiny 35 závodníků, v níž byl z elitních sprinterů sám. A po etapě oblékl slovenský cyklista stáje Bora-Hansgrohe oranžový... celý článek

Mitchelton-Scott slaví: 1. Ewan, 2. Impey

17. 1. 2018, 09:48

Tým Mitchelton-Scott měl dnes na Tour Down Under hodně důvodů k radosti. Ve spurtu zvlněné 2. etapy, jejíž závěr byl do mírného kopce, slavil prvenství *Caleb Ewan* a druhým místem podtrhl úspěch australské stáje *Daryl... celý článek