Vuelta

Contador pojede Vueltu a pak ukončí kariéru

7. 8. 2017, 12:38

*Alberto Contador* poslal dnes do světa jedno zásadní prohlášení: podle očekávání bude startovat na letošní Vueltě, nečekaně však oznámil, že bude posledním závodem jeho kariéry. Sdělil to prostřednictvím videa na sociálních sítích.  celý článek

Quintana slaví první triumf na Vueltě

12. 9. 2016, 06:32

Vítězem 71. ročníku Vuelty se stal 26letý Kolumbijec Nairo Quintana z Movistaru. Byl to pro něj první triumf na španělské Grand Tour při čtvrté účasti. Druhé místo obsadil Chris Froome (Sky), třetí skončil Quintanův krajan... celý článek

Quintana si Frooma pohlídal a Vuelta je jeho!

11. 9. 2016, 09:29

Senzace se na nekonala. *Nairo Quintana* si s týmem Movistar v poslední těžké etapě Vuelty bezpečně pohlídal červený dres lídra, když na něj jeho největší rival *Chris Froome* nedokázal najet vůbec nic. Kolumbijec tak v neděli stane... celý článek

Froome deklasoval v časovce všechny, König šestý

10. 9. 2016, 08:17

*Chris Froome* předvedl v časovce na Vueltě zdrcující útok, kterým ještě dokázal dostat *Naira Quintanu* před poslední těžkou etapou pod tlak. Na 37 kilometrové trase zašlapal zbytek startovního pole do země a na Kolumbijce, jenž... celý článek

König po propadáku hledá novou motivaci

6. 9. 2016, 06:38

Nedělní kolaps týmu Sky si *Leopold König* stále ještě pořádně nedokáže vysvětlit. Sám propadl z 5. místa až na 31. pozici, lídr britské stáje Chris Froome ztratil na Quintanu více než dvě a půl... celý článek

Novopečený taťka Keukeleire spurtoval pro vítězství

1. 9. 2016, 22:48

Sedmadvacetiletý Belgičan *Jens Keukeleire* z týmu Orica-BikeExchange vyhrál ve spurtu vedoucí skupiny 12. etapu Vuelty s cílem v Bilbau. V celkovém pořadí k žádným zásadním změnám nedošlo. Vede *Nairo Quintana* před* Chrisem Froomem, Leopold König* je šestý. celý článek

König drží sedmé místo, Contador spadl

27. 8. 2016, 06:56

Belgický cyklista* Jonas van Genechten* z týmu IAM se stal nečekaným vítězem 7. etapy Vuelty. *Leopold König* zůstává na sedmém místě a dál vede *Darwin Atapuma* z BMC. Smůlu měl v etapě *Alberto Contador*, který spadl... celý článek