SuperCycling.cz

Tým Štybara s Vakočem bude podporovat i Lidl

30. 9. 2015, 16:11

Belgický tým Etixx-Quick Step, kde působí i Češi Zdeněk Štybar a Petr Vakoč, bude od nové sezóny sponzorovat i německý řetězec supermarketů Lidl. Jeho logo bude v roce 2016 na dresech na rukávu a také na zadní části kalhot. Název stáje zůstane stejný.

Tony Martin a Tom Boonen.

Tony Martin a Tom Boonen.

Obě strany dnes oznámily podpis dvouleté smlouvy o spolupráci bez dalších podrobností. Na tiskové konferenci byl Lidl představen jako dodavatel čerstvých potravin pro a s jeho produkty a logy se fotily i hvězdy týmu Tony Martin a Tom Boonen.

„Tým Etixx-Quick Step je jedním z největších na světě. Motivací pro náš sponzorský vstup bylo prostřednictvím cyklistiky a týmu ukázat Lidl jako klíčového dodavatele čerstvých produktů,“ uvedl marketingový ředitel belgického zastoupení Lidlu Jeroen Bal. „Lidl je největší evropský řetězec supermarketů s téměř 10 000 obchody ve 26 zemích. V roce 2018 otevřeme první supermarket i v USA,“ prozradil Bal.

Sponzorská smlouva je podepsána s belgickým zastoupením Lidlu. „Ale budeme rádi, když se s podporou přidá Lidl i v dalších zemích, protože Etixx-Quick Step je extrémně populární i za hranicemi Belgie,“ řekl Jeroen Bal.

lidl dvojka

„Lidl bude určitě silným partnerem a těším se na příští rok. Věřím, že jim to vrátíme tím nejlepším způsobem a budeme pro ně dobrou investicí. Jako německý závodník jsem velmi potěšen spojením s německou firmou,“ prohlásil excelentní časovkář Tony Martin.

„S Lidlem mám mnoho osobních zkušeností. Jako malý jsem tam často nakupoval s rodiči a chodím tam i nyní. Mít takovou celosvětovou značku jako partnera je dobré znamení pro cyklistiku jako takovou, protože do ní německé firmy opět vstupují,“ přiznal Martin

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.