SuperCycling.cz

Tinkoff ukázal nové dresy. Zatím jen tréninkové

11. 12. 2015, 10:40

Z dálky vypadají trochu jako zebry. Cyklisté Tinkoff-Saxo představili na soustředění na Kanárských ostrovech nové tréninkové dresy, které ovšem nebudou mít nic společného s těmi, v nichž budou brázdit závody v sezóně 2016. Ty představí až ve druhé polovině prosince v rámci velké show ve francouzském Courchevelu.

dres-trenink-3

Majitel týmu Oleg Tinkov představil tréninkový dres spolu se závodníky, kterých bude v roce 2016 dvacet sedm. Na novém dresu dominuje černobílé žíhání, které z dálky trochu připomíná vojenské maskáče, jiné fanoušci v tom pro změnu spíš vidí zebry :-) Ale design si pochvalují a začínají si ho objednávat v týmovém e-shopu, kde už je k dostání.

Na prsou je ve žlutém poli logo La Datcha podle společnosti Olega Tinkova, která se orientuje na luxusní chaty (rusky dača) a po Rusku začala expandovat i ve francouzských lyžařských střediscích Val Thorens a Courchevel, kde staví dvě velké alpské chaty. Otevřít by je měl v roce 2016.

Společnost Sportful, která tým obléká, udělala tréninkové dresy už minulý rok. Byly laděny do zelena a v historii šlo o první tým, který předvedl jiné tréninkové dresy, aby v nich mohli jezdit všichni včetně nováčků. Ti podle regulí smějí týmový dres oficiálně obléknout až po 1. lednu, protože do konce roku mají platné kontrakty ve stávajících týmech.

dres treninik 1

Očekává se, že nové závodní dresy budou znovu vyvedeny do svítivě žluté barvy, která by měla být dominantní. „Naše tréninkové dresy byly už vloni obrovským hitem mezi fanoušky a jsme rádi, že jsme jejím prostřednictvím trochu přispěli k bezpečnosti cyklistů na silnicích, protože jsou dobře vidět,“ říká výkonný ředitel Sportful Andrea Peron.

„Letos jsme chtěli udělat tréninkový dres, který bude ještě viditelnější a zároveň co nejodlišnější od dresů jiných týmů. Design je jiný, ale kvalita je samozřejmě identická se závodními dresy. Věříme, že i těmito dresy přispějeme k tomu, že tým odstartuje novou sezónu ve velkém stylu,“ dodal Peron.

Sagan na snowbiku

Jak už bylo řečeno, závodní dres na 2016 představí tým, který by měl vystupovat jen jako Team Tinkoff, ve francouzském lyžařském středisku Courchevel. Konkrétně 19. prosince. V rámci Světového poháru ve sjezdovém lyžování žen, který se tam koná následující den. Na programu je obří slalom.

dres trenink 2

Prezentace nového dres Tinkoff proběhne večer v rámci show při losování startovních čísel na závod a zúčastnit by se ji měli Alberto Contador, Peter Sagan a Rafal Majka.

To ale ještě není všechno. Pokud vše proběhne podle předpokladů, další den budou fanoušci moci vidět v akci Petera Sagana na sněhu! Po prvním kole obřího slalomu bude předvádět své umění na snowbiku a na trase obřího slalomu!!!

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.