SuperCycling.cz

Štybar prodloužil o dva roky v Deceuninck-Quick Step

24. 6. 2019, 10:56

Zdeněk Štybar už má o své budoucnosti jasno. A podle očekávání spojí i další roky kariéry s belgickým týmem Deceuninck-Quick Step, jehož dres obléká už devět let! Dnes obě strany oznámily prodloužení kontraktu o dva roky, tedy do konce roku 2021.

adstyyyyyyyyyyyy

„Prodloužení kontraktu pro mě hodně znamená. Tým je v podstatě moje druhá rodina. Mám tu za ty roky se všemi skvělé vztahy a jsem šťastný, že mi tým vždy věřil,“ řekl 33letý Štybar. „Těším se, že se v týmu pokořím úspěšnou dekádu a doufám, že mě čekají nejlepší dva roky kariéry,“ dodal.

Letos zažívá životní sezónu. Vyhrál dvě worldtourové klasiky Omloop a E3, byl čtvrtý na Strade Bianche a osmý na Roubaix. Vyhrál i jednu etapu Kolem Algarve.

„Udržení Zdeňka v týmu pro nás hodně znamená. Je to jeden z našich nejzkušenějších závodníků, který má široký záběr a dokáže uspět na řadě typů závodů během celé sezóny. Je to rozený vítěz a jeho instinkt a znalosti, jak vyhrávat závody, jsou hodně cenné. Navíc se o vše rád podílí i s našimi mladými závodníky,“ uvedl generální manažer týmu Patrick Lefevere.

„Kromě svých ambic dokáže také skvěle pracovat pro ostatní. A toho si moc ceníme,“ dodal boss belgické stáje.

O smlouvu bojuje i další Čech Petr Vakoč, ale prodloužení kontraktu s Quick Stepem zatím oznámeno nebylo.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.