SuperCycling.cz

Spolupráce týmu Tinkoff-Saxo a Sportful pokračuje

28. 8. 2014, 06:00

Ve středu v odpoledních hodinách na výstavě Eurobike v německém Friedrichshafenu ve stánku firmy Sportful tým Tinkoff Saxo oznámil prodloužení vzájemné spolupráce na další tři sezony. 

Zástupci Tinkoff-Saxo a Sportful na veletrhu Eurobike.

Zástupci Tinkoff-Saxo a Sportful na veletrhu Eurobike.

Sporftul je technickým partnerem týmu Tinkoff-Saxo již od roku 2010. Sportful není v profi pelotonu žádným nováčkem. V minulosti oblékal více než tucet profesionálních týmů včetně italské reprezentace.

 EB14 day1 sportfull cl

"Pro firmu Sportful je prodloužení kontraktu oceněním naší dobré práce a kvality našich výrobků. Spolupráce začala v roce 2010 a poskytla nám hodně zkušeností a pomohla při vývoji nových produktů," řekl Steve Smith Brand Manager firmy Sportful.

Pokračování spolupráce kvituje i největší hvězda týmu, Španěl Alberto Contador. „Jsem opravdu šťastný, protože je to firma, se kterou i my závodníci úzce spolupracujeme na vývoji nových produktů. A dokážeme je ocenit třeba v těchto horkých dnech, které panují na Vueltě,“ vzkázal z probíhající Grand Tour Contador. „Během své kariéry jsem působil v řadě týmů a vozil oblečení od nejrůznějších značek, ale ve Sportfulu to u mě vyhrává, cítím se v něm výborně,“ dodal.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.