SuperCycling.cz

Sisr rozšířil českou kolonii v týmu CCC Sprandi

1. 12. 2016, 07:05

František Sisr se stal poslední posilou polského pro-kontinentálního týmu CCC Sprandi Polkowice pro sezónu 2017, když podepsal dvouletý kontrakt. Přichází ze stáje Klein Constantia, stejně jako Michal Schlegel. 

franta-jedniiii

Ten už podepsal smlouvu do CCC dříve, transfer Sisra byl oznámen až nyní, i když se o něm delší dobu hovořilo. Třiadvacetiletý reprezentant tak ještě rozšíří českou kolonii, protože v týmu už působí Jan Hirt. Naopak Josef Černý odešel po vypršení kontraktu do Whirlpool Author.

„Investice do mladých závodníků jsou pro náš tým velmi důležité. Už jsme získali talentované polské cyklisty a to samé platí o českých závodnících. Po Schlegelovi přichází Sisr, který umí vyhrávat závody. Dokáže dobře zaspurtovat z menší skupiny a vyhovují mu i etapáky s mírnějším profilem. Kromě toho má i zkušenosti z dráhy,“ uvedl sportovní ředitel CCC Piotr Wadecki.

frantiiiiiiiiiiiii2

S příchodem Sisra CCC Sprandi Polkowice uzavřel tým na sezónu 2017. Jsou v něm: Poláci Adrian Kurek, Kamil Małecki, Jakub Kaczmarek, Łukasz Owsian, Maciej Paterski, Mateusz Taciak, Michał Paluta, Patryk Stosz, Piotr Brożyna, Alan Banaszek, Marcin Białobłocki, Leszek Pluciński, Marcin Mrożek, Češi Jan Hirt, Michal Schlegel, František Sisr, Bělorus Branislav Samojlov, Bulhar Nikolaj Mihajlov, Rakušan Felix Grossschartner, Slovinec Jan Tratnik a Ital Simone Ponzi.

Na soupisce chybí zkušený Ital Davide Rebellin. Pětačtyřicetiletý závodník strávil v polském týmu čtyři roky, ale na nové smlouvě se nedohodl a zatím je bez angažmá. 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.