SuperCycling.cz

Sagan s Contadorem představili nový dres týmu

21. 12. 2015, 08:12

Petr Sagan, Alberto Contador a Rafal Majka představili ve francouzském horském středisku Courchevel nový dres týmu Tinkoff na sezónu 2016. Prezentace se uskutečnila v předvečer závodu Světového poháru ve sjezdovém lyžování žen.

tinkoff-novej-dres-horni

Spolu s nimi u toho byli majitel týmu Oleg Tinkov, který má v Courchevelu podnikatelské aktivity, dále generální manažer Stefano Feltrin, hlavní sportovní ředitel Steven de Jongh a nový technický koordinátor týmu Ivan Basso, ještě donedávna závodník.

Nový dres od firmy Sportful se od toho stávajícího barevně příliš neřeší, dominantní je opět světle žlutá. S tím rozdílem, že ubylo jméno sponzora Saxo Bank a oproti letošnímu dresu je tam méně modré. Ta se přesunula na kraťasy, které jsou naopak celé modré a dole mají jen žlutý proužek.

tinkoff noivej dres clanek 1

Speciální edici hodnou úřadujícího mistra světa bude mít Peter Sagan. Jeho dres je klasicky bílý s duhovými proužky, kraťasy bude na rozdíl od ostatních vozit černé s duhovým zakončením.

Jak již bylo řečeno, představení dresu se konalo ve francouzském lyžařském středisku Courchevel, kde jely ženy obří slalom. V pauze mezi jednotlivými koly předvedl fanouškům v cílové rovince Sagan své umění na snowbiku. Vystřihl tradiční jízdu po zadním, pár dalších kousků a přítomné diváky pak ještě pobavil žonglováním s míčky.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.