SuperCycling.cz

Quick-Step bude podporovat tým až do roku 2017

9. 4. 2015, 08:45

Firma Quick-Step, belgický výrobce a distributor dřevěných, laminátových a vinylových podlah, oznámil prodloužení dlouholeté sponzorské spolupráce s cyklistickým týmem Etixx - Quick-Step. Smlouva, která měla skončit na konci letošní sezony, bude prodloužena až do konce sezóny 2017. 

quick-step-sponzor

„Quick-Step je s námi již od samého začátku. Věřím, že naše věrné a vzájemně prospěšné partnerství, představuje jedno z nejsilnějších spojení v cyklistice. Quick-Step se už stal součástí DNA tohoto týmu. Společně jsme napsali několik skvělých stránek v cyklistické historii a jsem si jistý, že jich bude v průběhu následujících dvou let přibývat,“ uvedl výkonný ředitel týmu Patrick Lefevere.

„Jsme hrdí na to, že máme dva hlavní sponzory, kteří mají velmi podobný profil, jako náš tým: belgické kořeny s mezinárodním dosahem. Rád bych poděkoval Quick-Stepu, že se touto formou rozhodl nadále budovat povědomí o své značce,“ dodal.

Partnerství Quick-Stepu s cyklistickým týmem začalo již v roce 1999, kdy se podlahová divize Unilin Group stala součástí pelotonu jako další sponzor tehdejšího týmu Mapei - Quick-Step.

O čtyři roky později přední výrobce podlah zintenzívnil spolupráci a stal se jedním z hlavních sponzorů týmu vedeného manažerem Patrickem Lefeverem. Dvanáct společných sezón přineslo úspěchy na obou stranách. Zatímco Lefeverovi se podařilo vybudovat jednu z nejsilnějších cyklistických stájí na světě, Quick-Step zvýšil povědomí o své kvalitě na trhu. 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.