SuperCycling.cz

Představujeme: Team Sunweb 2017

9. 1. 2017, 07:00

Giant posiluje spojení se svým partnerem mezi WorldTour týmy. Po třech letech vzájemné spolupráce rozšiřuje podporu jezdců o další produkty ze své nabídky. Nově uvidíme loga Giant nejen na rámech a helmách, tak jak to bylo v sezoně 2016, ale i na řídítkách, představcích, sedlech, zapletených kolech a pláštích.

Sunweb-group-shot-680px

V předchozích dvou sezónách se sestava prezentovala pod názvem Giant-Alpecin s tím, že licence přešla z nizozemské na německou. Výrobce vlasového přípravku však letos přesunul své investice více na východ (Kaťuša-Alpecin) a do týmu vstoupil Sunweb, nizozemská cestovní agentura.

Nová závodní sezóna naostro odstartuje již za několik dní. Jezdce týmu poznáme podle bílých dresů s černými pruhy a velkým logem Sunweb, které pro ně bude šít španělská firma Etxeondo. V sezóně 2017 bude tým vystupovat pod názvem Team Sunweb.

Sunweb sortkykopie

Team Sunweb není jen o seskupení jezdců nejvyšší kategorie UCI WorldTour. Součástí je také Continental Development Team a dámská sestava Team Sunweb women`s.

Se všemi třemi formacemi bude Giant/Liv úzce spolupracovat na vývoji nových produktů tak, jako to bylo v minulosti. Dříve se jednalo pouze o rámy. Letos k rámům přibudou helmy, představce, řídítka, sedla a cyklo počítače. Development Team bude navíc používat karbonové zapletené sety kol včetně vlastních bezdušových plášťů.

Barguil Dumoulin Matthews680px

Michael Matthews, Tom Dumoulin a Warren Barguil

O zviditelněni všech produktů značky Giant by se měli v prvním řadě postarat hlavní hvězdy týmu. Tom Dumoulin, jehož hlavním cílem je Giro d`Itália. Michael Matthews povede své spolujezdce na jarních jednorázovkách. Warren Barguil s Wilco Keldermanem si rozdělí své povinnosti na Tour de France a Vueltě. Spoléhat se při tom budou na ověřené modely rámů.

Sunweb Dumoulin TCR SL

Lehký univerzál TCR Advanced SL  

TCR Disc Team Sunweb Dev 680

Lehký univerzál TCR Advanced SL v provedení s kotoučovými brzdami

Trinity Team Sunweb 680

Časovkářský speciál Trinity Advanced Pro TT

V záloze budou mít závodníci ještě dva modely z nabídky Giantu. Pohodlný a pro jarní klasiky vhodnější model Defy Advanced SL. Naopak pro rychlé a rovinaté závody mohou jezdci sáhnout po aero modelu Propel Advanced AL. Všechna kola budou osazena sadou Shimano Dura-ace Di2.

Novinkami ve výbavě jezdců jsou čtyři druhy helem od lehkého a maximálně odvětraného modelu Riv po čásovkářskou kapku Rivet TT.

Sunweb wouterroosenboom00158

Kontakt s kolem budou závodníci udržovat prostřednictvím řídítek s představce Contact SLR a sedlem s karbonovými vzpěrami pojmenovaným taktéž Contact SLR.

TCR Team Sunweb

Informace ohledně aktuálního výkonu při tréninku nebo závodě bude do své paměti ukládat nový elektronický pomocník NeosTrack GPS Computer s integrovaným GPS modulem. 

Sunweb comp 680px

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.