SuperCycling.cz

Nový fanoušek Sky Messi: dostal týmové Pinarello a dres

11. 11. 2015, 16:31

Tým Sky má nového fanouška z řad celebrit a v tomto případě jde o hvězdu první velikosti. Je jím Lionel Messi, argentinský útočník Barcelony a podle mnohých nejlepší fotbalista planety!

messi-sky-1

Boss týmu Sky Dave Brailsford a Fausto Pinarello se s Messim setkali v Barceloně v tréninkovém centru klubu a předali mu Pinarello DOGMA F8 ve speciálním designu pro hvězdného útočníka, stejně jako týmový dres s nápisy Leo 10. Ještě předtím se Brailsford a Pinarello potkali s dalšími hráči Barcelony Neymarem, Danim Alvesem a Luisem Suarezem.

messi sky 4 new

Čtyřnásobný vítěz Zlatého míče se však na novém kole hned nemohl projet, protože mu to nedovolí zranění kolena, z něhož se zotavuje. Ale slíbil, že jakmile to bude možné, otestuje ho na některé z katalánských silnic.

Jak celý nápad vznikl? Nebylo to samozřejmě tak, že by sám Messi zavolal do Sky. Všechno vzešlo od mechanika týmu Davida Fernandeze. S Messim mají společného kamaráda a a ten se obrátil na mechanika, zda by nebylo možné překvapit fotbalistu kolem v týmových barvách.

messi sky 5

Fernandez je velký fotbalový fanoušek a po dohodě s týmem Sky hned kontaktoval Pinarello a firmu Rapha, která dodává Sky oblečení. Obě společnosti samozřejmě bez váhání kývly, protože je to pro ně reklama nevyčíslitelné hodnoty prakticky zadarmo.

Messi obdržel Pinarello Dogma F8 v týmových barvách doplněné o speciální design pro argentinskou superstar v podobě nápisů Leo 10 na horní straně rámu, sedlovce a vidlici. Jde o model s elektrickým řazením Shimano Dura-Ace Di2, totožný s tím, který používají závodníci Sky. Rapha zase na rukáv dresu natiskla argentinskou vlajku a místo příjmení nápis Leo 10. Vlajku a příjmení tam má každý ze závodníků.

messi sky 3

Osmadvacetiletý Messi je podle svých slov cyklistickým fanouškem již několik let a hovořil o tom, jak s oblibou sleduje třeba horské etapy Tour de France. Že by teď argentinský Leo začal hltat i českého Lea v dresu Sky? :-)

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.