SuperCycling.cz

LAWI-Author Team trénoval na Mallorce

12. 3. 2016, 14:27

Téměř kompletní sestava LAWI – Author Teamu má za sebou poslední přípravné soustředění před začátkem sezóny na Mallorce. V sestavě chyběl pouze Václav Nežerka, který měl studijní povinnosti.

lawi-horni-fotka-mal

Španělský ostrov přivítal tým velmi příjemným počasím. Teploty se pohybovaly kolem 20 stupňů. Tým trénoval ve třech třídenních blocích. Každý tréninkový den začínal rozcvičkou na pláži.

Poté čekal cyklistický trénink, který trval zpravidla kolem šesti hodin. Celý tým pod vedením sportovních ředitelů Daniela Tremla a Petra Dlaska absolvoval jak objemové tréninky, tak i spoustu speciálních cvičení a intervalových tréninků. Druhý tréninkový blok byl zakončen kontrolní časovkou do vrchu.

lawi mal 3

Tým bohužel postihla i jedna nepříjemná nehoda, kdy se na zemi ocitlo hned šest našich jezdců. Naštěstí došlo jen k menším zraněním dvou cyklistů. Nejhůře dopadl Tomáš Okrouhlický, kterému museli v nemocnici sešít tržnou ránu na ruce. „Celý tým v tomto kritickém momentu ukázal, jak umí skvěle držet pohromadě a nakonec nás tato nehoda spíše posílila,“ píše tým v tiskové zprávě.

Prvním ostrým testem bude 20. 3. start na rakouském poháru v Leondingu a poté tradiční český otvírák sezóny v Hlohovci.

Pokud si chcete připomenout sestavu LAWI-Author Teamu a jeho ambice na sezónu, můžete si přečíst náš prosincový článek.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.