SuperCycling.cz

Kreuziger si užil zimní radovánky s Orikou

5. 12. 2016, 07:17

První kemp s novým týmem Orica-BikeExchange má za sebou Roman Kreuziger. V uplynulém týdnu absolvoval s dalšími dvanácti evropskými závodníky australské stáje pobyt ve švýcarském horském středisku Gstaad.

romanuv-kemp-ori01

„Soustředění jsme zahájili v Itálii, kde jsme měli od pondělka až do středy dopoledne nejrůznější mítinky, pak jsme se přesunuli do Gstaadu. Absolvovali jsme různé aktivity spojené se zimními sporty a byli jsme i v tělocvičně,“ prozradil Kreuziger.

Do nového týmu zapadl dobře. „Poznal jsem dvanáct závodníků z evropské části týmu a tenhle kemp mi pomohl, abych se do té skupiny nějak integroval. Myslím, že se mám na co těšit, kluci jsou v pohodě. Už teď se proto těším na lednové soustředění, kde bude zase ta stejná skupina, protože druhá část týmu je v Austrálii,“ dodal Roman.

Teď ho čeká pár dní doma a poté odletí na Mallorcu, kde se bude chystat individuálně. „Doufám, že bude dobré počasí, abych najel nějakou potřebnou dávku kilometrů a připravil se na to, co mě bude čekat v lednu. Času je relativně dost. Hlavně, abych zůstal zdravý, odtrénoval, co je potřeba, a během Vánoc mohl být v klidu s rodinou,“ řekl Kreuziger.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.