SuperCycling.cz

Kittel představil nový dres Etixx-Quick Step

5. 12. 2015, 11:36

Belgická stáj Etixx-Quick Step, kde působí i Češi Zdeněk Štybar a Petr Vakoč, představila dres na sezónu 2016. Jeho prezentace se ujala nová posila týmu, německý sprinter Marcel Kittel.

kittel-dres-nahoru

Jaké jsou největší změny oproti tomu letošnímu? V první řadě v barvě, protože světle modrou vystřídala tmavě modrá, která dresu od firmy Vermarc dominuje. Opět je kombinována s černou, ale ta ustoupila více do pozadí. I díky tomu, že kraťasy jsou rovněž tmavě modré, místo stávajících černých.

Na dresu se objevilo i logo nového partnera, obchodního řetězce Lidl. Jednak na rameni a také zezadu na kraťasech. Lidl zatím tým podporuje prostřednictvím svého belgického zastoupení, ale spekuluje se, že se v blízké budoucnosti stane jedním z generálních sponzorů a dostane se i do názvu stáje.

kittel dres 2

„Je to elegantní a moderní dres, který bude v pelotonu snadno identifikovatelný a nepřehlédnutelný,“ řekl Kittel, který do Etixx-Quick Step přestoupil ze stáje Giant-Alpecin, kde měl ještě na rok smlouvu, ale dohodl se na jejím předčasném ukončení.

„Nový dres se mi opravdu líbí. Vermarc odvedl při vytváření designu opravdu skvělou práci. Jsem pyšný, že budu tenhle dres oblékat a doufám, že ho ukážeme hned v úvodu sezóny na pódiu,“ dodal Kittel, jedna z osmi nových posil týmu.

V závodě by měl mít nový dres premiéru 17. ledna při kritériu People’s Choice Classic v Adelaide, které předchází etapáku Tour Down Under.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.