SuperCycling.cz

Firma Kalas obléká tým Wanty-Groupe Gobert

21. 12. 2015, 10:50

Firma KALAS Sportswear a belgický pro-kontinentální tým Wanty-Groupe Gobert oznamují nové partnerství na rok 2016.

kalas-belgie

KALAS Sportswear, přední evropský výrobce a distributor sportovního oblečení, uzavřel s Wanty-Groupe Gobert dvouletý kontrakt. Ten zajistí týmu kompletní cyklistické oblečení i oblečení pro volný čas.

„Jedná se o největší partnerství, které naše firma uzavřela během své 25leté historie. Pečlivě jsme hledali správný tým a jsme si jisti, že Wanty-Groupe Gobert je pro naši firmu ideální tým,“ řekl obchodní ředitel firmy KALAS Jakub Věncek.

„Za posledních 12 měsíců jsme přidali 4 nové produkty v naší PRO kolekci, kterou bude tým kompletně používat. Jsme velmi pyšní speciálně na naše nové PRO Arco kraťasy,“ doplnil výkonný ředitel Josef Filip.

„S týmem jsme již vytvořili nový design pro rok 2016 a budeme pokračovat v dalším vylepšování našich produktů. Bude to opravdu splněný sen a také historický moment, vidět naše oblečení na závodech Kolem Flander nebo Paříž-Roubaix, kde tým bude startovat,“ dodal Jakub Věncek.

jest dres belg

Z budoucí spolupráce je nadšen i Jean-François Bourlart, manažer stáje Wanty-Groupe Gobert. „Náš tým je postaven na podpoře dobře zavedených firem, které mají skutečnou vášeň pro cyklistiku. To je jeden z důvodů, proč jsme tak rádi přivítali KALAS Sportswear do rodiny našich sponzorů spolu s Wanty, Groupe Gobert a Cube. KALAS Sportswear sdílí naše ambice neustálého růstu a my jsme nadšeni možností vyvíjet společně nové, vysoce výkonné závodní oblečení.“

Spolupráci s týmem bude řídit bývalý profesionální cyklista František Raboň, který nyní pracuje na vývoji sportovního oblečení firmy KALAS Sportswear: „Jako člověk, který závodil na nejvyšší úrovni, plně chápu požadavky kladené na profesionální závodní oblečení. Součástí mé práce je, aby tým dostal to nejlepší, co firma KALAS Sportswear nabízí a zároveň využil maximum z postřehů závodníků pro další vývoj našich produktů,“ prozradil František Raboň.

Již v listopadu navštívil první týmové soustředění v Belgii, kde probíhalo zkoušení velikostí a poznání se s celým týmem. „Další setkání, kterého se zúčastním, bude lednové soustředění ve španělském Benidormu, kde již tým vyjede kompletně v novém designu oblečení,“ doplnil František Raboň.

Na soupisce týmu Wanty-Groupe Gobert pro sezónu 2016 je 22 závodníků. Prim tvoří Belgičané, jsou tam i ostřílení Italové Enrico Gasparotto, Marco Marcato nebo Danilo Napolitano. 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.