SuperCycling.cz

Favorit Brno trénoval na trase mistrovské časovky

15. 6. 2016, 15:54

Silniční tým Favoritu Brno U23 absolvoval od středy do neděle soustředění před mistrovstvím republiky, které se uskuteční v příštím týdnu. Pod vedením bývalého skvělého časovkáře Františka Trkala měli jeho svěřenci trénink na trati časovky se startem a cílem v Hodoníně.

fav-testttt

„Byli jsme si projet celou časovku, která je hodně dlouhá. I třiadvacítkáři pojedou 50 kilometrů. Profilem je to jedna z nejtěžších časovek, která se v posledních letech na mistráku jela. Bude spravedlivá a vyhraje skutečně ten nejsilnější,“ řekl trenér Favoritu František Trkal.

S přístupem svých svěřenců byl hodně spokojen. „Kluci trénovali poctivě. Všichni mají velkou motivaci na mistráku uspět a vědí, že je potřeba tomu dát v přípravě maximum,“ přiznal.

Jeho tým se pokusí o co nejlepší výsledky v kategorii U23, velké ambice v časovce bude mít hlavně Sekanina, který skončil před rokem pátý. Spolu s ním pojedou v dresu Favoritu ještě Doležel, Kotouček, Urbášek a Kunt.

„Mistrovství republiky je pro nás jeden z velkých vrcholů sezóny a nechceme v přípravě nic podcenit. Proto jsme si byli projíždět celou časovku,“ dodal Trkal. Tento týden mají jeho svěřenci trochu volnější program, o víkendu je čekají na rozjetí dvě jednorázovky v Polsku.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.