SuperCycling.cz

Černý bude v CCC jezdit na kolech Giant

7. 10. 2018, 21:20

Tým CCC, v jehož dresu bude příští rok jezdit ve WorldTour mj. Josef Černý, spojil své síly se značkou Giant, která po pěti letech končí u Sunwebu, jehož cyklisté budou od příští sezóny sedlat kola Cervélo.

pepagiant

„Od roku 2019 startujeme novou historii týmu a spojení s Giantem vnímáme jako velmi silné,“ prohlásil generální manažer týmu Jim Ochowicz. „Naši závodníci budou jezdit na jedněch z nejlepších kol na světě. Značka Giant vyhrála řadu závodů včetně Grand Tours, prestižních klasik nebo časovek. Jsme rádi, že jsme získali tak skvělého partnera,“ dodal boss týmu.

Kromě elitního týmu CCC ve WorldTour bude v nové sezóně fungovat i ženský CCC-Liv Team, ve kterém se objeví 11násobná mistryně světa Marianne Vosová. Ta byla se značkou Giant spjata dlouhá léta díky angažmá v týmu Rabobank. A v neposlední řadě bude CCC mít i tým nadějí U23.

greggggioant

Co se týče elitního týmu ve WorldTour, jeho největší hvězdou bude Greg van Avermaet. Z dalších zajímavých jmen podepsal CCC mj. De Marchiho, Schära, Geschkeho, De la Parteho, nebo Ten Dama. Nás samozřejmě těší, že v dresu CCC budeme vídat ve WorldTour i Josefa Černého.

Mužské týmy budou závodit a trénovat na posledních modelech silničních kol TCR, Defy a Propel, časovky budou jezdit na Giant Trinity. Ženy budou závodit s Liv Langma a novým aero kolem EnviLiv.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.