SuperCycling.cz

Pippu Middleton oblékla na RAAM česká firma KALAS!

16. 6. 2014, 13:11

Pippa Middleton, sestra vévodkyně z Cambridge Kate, se vydala jako členka týmu Michael Matthews Foundation na pekelně těžký silniční závod Race Across America (RAAM). To je samo o sobě celkem překvapivá informace. Aby toho nebylo málo, na účasti tým úzce spojeného s britskou královskou rodinou je i česká stopa. Tým Pippy a jejího bratra totiž oblékla na závod česká firma KALAS!

Pippa Middleton se svým bratrem Jamesem.

Pippa Middleton se svým bratrem Jamesem.

Jak k tomuto spojení došlo? „Na podzim jsme založili pobočku v Anglii a prostě si nás sami našli a oslovili. V první chvíli jsme samozřejmě vůbec netušili, o koho jde. Pippa Middleton v tom nefigurovala, ale jen její přítel, jehož jsem podle jména neznal (je jím úspěšný byznysmen a multimilionář Nico Jackson - pozn aut.),“ vypráví obchodní ředitel firmy Jakub Věncek.

„Přišla standardní objednávka na dresy. Přítel Pippy komunikoval s naším člověkem a ptal se, jestli by to nešlo vyřídit rychleji. Odpověděli jsme, že takových objednávek máme dvacet denně a že to není možné. Standardní doba dodání je pět týdnů,“ vysvětluje Věncek.

pippa portret crop

„Až pak jsme se dozvěděli, o koho jde a že děláme dresy i pro Pippu Middleton i jejího bratra,“ dodává s úsměvem.  „Ale vzali to bez problémů. Nabídku poslali včas a my jsme jim všechno dodali v termínu. Pak přišel mail, jak jsou nadšeni z designu i kvality dresů jako takových, že všechno dokonale sedí a že nás budou dál doporučovat. Potěší to,“ přiznává ředitel firmy KALAS.

Pippa Middleton, švagrová korunního prince Williama, je díky spojení s královskou rodinou v Anglii i po celém světě obrovskou celebritou. O jejich cyklistických aktivitách toho moc známo není, spíš obletí svět její fotky z nejrůznějších večírků a charitativních akcí. Jednou z nich je právě i její účast v týmu na RAAM.

Spolu s ní startuje v závodě napříč Amerikou i její mladší bratr James. „Já, brácha a šest našich kamarádů jsme se rozhodli na tenhle závod vydat. A chceme těch 3000 mil zvládnout společně za osm dní. Počítáme, že denně najedeme mezi 350 až 500 mílemi,“ řekla Pippa v prohlášení před startem. Limit na absolvování závodu, který v sobotu odstartoval, je devět dní.

pippa jede 3

Dresy od firmy Kalas v britských barvách vzbudily hned na startu velký obdiv a díky Pippě je o bezplatnou reklamu během celého závodu pro firmu postaráno. Navíc na prsou i na zádech je nepřehlédnuté logo táborské firmy.

dresy spolu

Pippa a její přátelé startují na RAAM v týmu pojmenovaném po Michaelu Matthewsovi, jenž se stal v roce 1999 nejmladším Britem, který zdolal Mount Everest (23 let). Při sestupu však tragicky zahynul. V týmu na RAAM startuje i jeho bratr James.

pippa team 3

Pippa a její tým před startem.

Jedná se však o projekt britské nadace British Heart Foundation, jejíž je Pippa Middleton novou ambasadorkou. Po dokončení závodu bude její kolo vydraženo přes eBay a prostředky dostane zmíněná nadace. 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.