SuperCycling.cz

Michal Stark válí: vyhrává i po padesátce!

9. 9. 2018, 17:20

Michal Stark je jedním z nejúspěšnějších závodníků paralympijské cyklistiky. Má medaili ze světových i evropských šampionátů, paralympiády a poslední dobou už se kolu věnoval hlavně pro radost. Jenže v 53 letech se rozhodl pro částečný comeback do kolotoče závodů a předvádí neskutečné věci! Teď vyhrál na Evropském poháru v Maďarsku časovku i silniční závod!

majklst1

„Konkurence nebyla zdaleka světová, ale dal jsem si celkem do těla. Atmosféra byla vynikající a musím říci, že má můj návrat docela ohlas. No a samozřejmě jsem zdaleka nejstarší,“ řekl s úsměvem Michal.

Proč se rozhodl pro návrat? „Poslední měsíce jsem zase měl prostor trénovat a podařilo se najezdit kvalitní kilometry. Za vším stojí náš mančaft, Stark Cycling Team, a také moje organizované tréninky, Vyjížďky s Michalem Starkem,“ prozradil Michal.

jest michallll

„S velkou podporou mé rodiny jsem si řekl, že zkusím takové středoevropské turné. Jel jsem Evropský pohár na Slovensku, kde jsem byl dvakrát druhý, teď v Maďarsku dvě vítězství. Zkusím ještě EP v Srbsku a určitě závod v Praze. Nic si od svého comebacku neslibuji, jen mě to stále neskutečně baví. Když to půjde, dám příští rok i nějaký Světový pohár,“ vyhlásil Michal.

A my mu tleskáme, protože zraje jako víno a je to neskutečný borec.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.