SuperCycling.cz

Malori o předčasném konci i síle k návratu do sedla

12. 6. 2018, 06:05

Statečný italský šampion Adriano Malori je hlavní hvězdou nového videa, které vás chytí za srdce. Video bylo natočeno v regionu, ze kterého Adriano pochází a vypráví o tom, jak se silnější než kdy jindy vynořil z temnoty po dramatickém pádu.

maloripalori

Excelentní časovkář utrpěl těžký pád v závodě Tour de San Luis v Argentině v lednu 2016, kdy oblékal dres Movistaru. Byl v kómatu, utrpěl těžká zranění, devět měsíců nezávodil. Zkoušel se vrátit, ale u jeho výsledků bylo vždy DNF.

Nově jmenovaný ambassador Nalini, jedné z nejznámějších společností cyklo-oblečení, Adriano Malori se rozhodl vypovědět o svém životě v nedávné době ve videu plném emocí, natočeném italskou společností.

Jezdec a samotná značka zkřížili své cesty během natáčení, kdy se dohodli na spolupráci po tom, co byla Adrianova kariéra ukončena závažným pádem, který ho mohl stát život.

Malori se vynořil z temnoty se srdcem lva, který se nikdy nevzdává. Jeho vášeň ho přivedla zpět do sedla. I když už ne jako profesionála. Objevil ovšem v sobě nového člověka, rozhlížejícího se kolem sebe jinak než před tím...

Nehoda, která se Malorimu stala, je ve videu vyjádřena boxerskou metaforou inspirovanou větou Mohammeda Ali, týkající se lidské schopnosti brzy po pádu vstát. Svým vlastním hlasem Malori vysvětluje, jak bojoval soustřeďující se na světlou stránku věci.

Video bylo pořízeno v sousedství Traversetolo, v kopcích Parma, kde se Malori narodil a kde stále žije obklopen úctou a přátelstvím. Malori byl také objektem focení značky Nalini v oblasti Lake Garda, kdy vznikly snímky nové kolekce SS19 (spring-summer 2019).

„Nalini ztělesňuje historii cyklistiky a jsem pyšný, že můžu nosit právě jejich oblečení,“ uvedl Adriano.

Podívejte se, jak nyní žije bývalá hvězda Movistaru a jak si jízdu na kole užívá z jiného pohledu, než měřením wattů v kopci.

 

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.