SuperCycling.cz

Kreuziger pokřtí kalendář Czech Mix Teamu 2016

30. 11. 2015, 10:40

Stále oblíbenější kalendář cyklistek z Czech Mix Teamu byl vytvořen i na rok 2016 a nyní bude slavnostně pokřtěn. Role kmotra se ujme jedna z hvězd české cyklistiky, závodník stáje Tinkoff-Saxo Roman Kreuziger. Křest proběhne 2. 12. 2015 od 17:00 hod. v plzeňském Specialized Concept Storu u příležitosti oslav druhého výročí otevření obchodu. 

roman-nahoru-kest

Působivé fotografie členek Czech Mix Teamu ozdobených cyklistickými prvky vytvořil fotograf Anton Vos, bratr legendární nizozemské cyklistky Marianne Vosové, ve spolupráci s grafičkou a výtvarnicí Lucií Radilovou. Focení se zúčastnila mimo jiné i vítězka českého poháru Aneta Rotterová nebo bývalá mistryně republiky Pavlína Šulcová, která letos ukončila kariéru.

Současně se křtem kalendáře startuje i jeho prodej, z jehož výtěžku bude český ženský výběr moci financovat účast na některých zahraničních závodech. Kalendář bude možné zakoupit na www.czech-mix-team.cz, a také ve vybraných prodejnách. Cena kalendáře je 389 Kč.

holky nahoru

Jednou z akcí, na které bude možné kalendář „Kolo jako šperk“ zakoupit, bude i prodejní výstava, kterou uvede nově vznikající servisní centrum První Brněnská Biková. Slavnostní zahájení výstavy a otevření centra proběhne 1. 12. 2015, od 16.00 v prostorách obchodu na Palackého 50 v Brně (dříve Rock&Road - Jízdní kola).

Kalendář můžete objednávat na mailu bozka.kucerova@seznam.cz nebo ho zakoupíte v následujících obchodech: Specialized Concept Store Plzeň (Truhlářská 2755/5), HaPe sport Brno (Štefánikova 107/38, Ponava), 1. BB (Palackého 50, Brno), Specialized v Karlových Varech (Vítězná 1082/15) a Specialized Concept Store Sokolov ( K. H. Borovského 2172).

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.