SuperCycling.cz

Cykloškola Vojtěcha Berana – ZATÁČKA

3. 7. 2018, 18:15

Z kopce dolů umí jet každý, ale projet zatáčku bez výrazné ztráty rychlosti už dokáže málokdo. Základem správného průjezdu je i vhodné rozložení těžiště pomocí úchopu ve spodním oblouku řídítek.

ran709

Dalším základním pravidlem je pozice klik, kdy vnitřní klika by v zatáčce měla být vždy ve vrchní úvrati. Pokud je tomu naopak, hrozí škrtnutí pedálu o povrch vozovky a v nejhorším až pád. Jak projet různé typy zatáček si vám poradíme v dnešním dílu naší školy Alltraining cycling Academy.

REZERVACE KEMPŮ CYKLOŠKOLY A MALLORKY:

Odkaz ZDE.

SLEDUJTE NÁS TAKÉ:

WebFacebook.

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Připravili jsme pro vás komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na SILNIČNÍM  kole. V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů, až po technicky obtížné prvky při jízdě ve skupině, které si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů tak, aby vaše jízda byla správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení našeho seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše sportovní cyklistické kempy.  

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.