SuperCycling.cz

Cykloškola Vojtěcha Berana - VÝJEZD

4. 6. 2018, 20:49

Kopce jsou kořením cyklistiky. Kopec je jednou z nejspravedlivějších částí cyklistického výkonu. Výjezd vždy prověří aktuální fyzickou kondici jezdce. 

geran34

Kromě zařazení správného převodu a plynulého stylu šlapání, kdy jsou nohy stále v optimálním stejném tahu, hraje při úspěšném zdolání výjezdu roli i pozice těžiště jezdce. Jak správně na to si řekneme v dnešním díle naší Alltraining cycling Academy.

REZERVACE KEMPŮ CYKLOŠKOLY A MALLORKY:

Odkaz ZDE.

SLEDUJTE NÁS TAKÉ:

WebFacebook.

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Připravili jsme pro vás komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na SILNIČNÍM  kole. V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů, až po technicky obtížné prvky při jízdě ve skupině, které si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů tak, aby vaše jízda byla správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení našeho seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše sportovní cyklistické kempy.  

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.