SuperCycling.cz

Cykloškola Vojtěcha Berana – SJEZD

17. 6. 2018, 08:00

Při samotné jízdě na silničním kole patří sjezdy většinou k tomu nejzábavnějšímu a říká se, že jsou vždy za odměnu – můžeme jet vysokou rychlostí bez toho, abychom museli silově šlapat. Rychlost však může nezkušeného jezdce pořádně rozhodit, proto je potřeba si osvojit soubor technik, které nás bezpečně udrží na kole.

 

ran789

Základem je být vždy plně uvolněn. Jak se rychle a bezpečně rozjedete z vrcholu dolů, vám poradíme v dnešním díle naší Alltraining cycling Academy.

REZERVACE KEMPŮ CYKLOŠKOLY A MALLORKY:

Odkaz ZDE.

SLEDUJTE NÁS TAKÉ:

WebFacebook.

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Připravili jsme pro vás komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na SILNIČNÍM  kole. V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů, až po technicky obtížné prvky při jízdě ve skupině, které si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů tak, aby vaše jízda byla správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení našeho seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše sportovní cyklistické kempy.  

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.