SuperCycling.cz

Motol uvidí velkolepou dráhovou show

30. 11. 2016, 20:43

Jedny z posledních závodů mistrovství České republiky v dráhové cyklistice se uskuteční o nadcházejícím víkendu na motolském velodromu v rámci tradičního velkolepého mítinku „Mistrovství Planety“.

planeta-newwsw

Hlavní program odstartuje v sobotu 3. 12. v 16.00 mistrovstvím republiky handicapovaných na 500m a 1 km, ve kterých se představí například mnohonásobný paralympijský vítěz Jiří Ježek.

Dalším bodem bude historicky první národní mistrovství v atraktivních vylučovacích závodech, které postupně proběhnou ve všech věkových kategoriích od nejmladších žáků po elitní kategorie žen a mužů. Celý večer vyvrcholí mistrovským závodem mužů v madisonu  na 40 km, kde budou obhajovat loňský titul Jiří Hochmann a Alois Kaňkovský.

Mistři republiky budou dekorováni na velodromu v ulici Nad Hliníkem v pražském Motole kolem deváté hodiny večer, po vyhlášení vítězů proběhne slosování tomboly o nevídané ceny.

Vstup je volný a bohaté občerstvení zajištěno. Kompletní výtěžek z tomboly a občerstvení jde na konto týmu přípravky a mládeže cyklistické Dukly Praha.

V doprovodném programu si zazávodí nejmenší děti na odrážedlech, týmoví mechanici se utkají v dovednostní soutěži a budou představeni nejúspěšnější závodníci nejen dráhové cyklistiky.

Mítink pokračuje v neděli mistrovstvím republiky handicapovaných sportovců a v omniu mládeže a žen.

Více informací na Facebooku akce.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.