SuperCycling.cz

Motol uvidí dráhovou show: Maxbike Mistrovství Planety

21. 11. 2017, 18:52

Jedny z posledních závodů mistrovství České republiky v dráhové cyklistice se uskuteční v sobotu a neděli 25. a 26. listopadu na velodromu v Praze-Motole v rámci tradičního mítinku Maxbike Mistrovství Planety 2017.

planetttttttt

Hlavní večerní program odstartuje v sobotu v 16.00 mistrovstvím republiky v atraktivních vylučovacích závodech, které postupně proběhnou ve všech věkových kategoriích od nejmladších žáků až po elitní kategorii žen a mužů.

V doprovodném programu si zazávodí nejmenší děti na odrážedlech, týmoví mechanici se utkají v dovednostní soutěži a budou představeni nejúspěšnější závodníci nejen dráhové cyklistiky. Ve vloženém závodě sprinterů se utkají věhlasní rychlíci z Dukly Brno.

Celý večer vyvrcholí mistrovským závodem mužů v bodovačce na 40km, loučit se bude se svou bohatou závodní kariérou Martin Bláha.

Mistr republiky bude dekorován na velodromu v ulici Nad Hliníkem v pražském Motole kolem deváté hodiny večer, po vyhlášení vítězů proběhne slosování tomboly o nevídané ceny.

planeztiidti

ČT Sport bude celý večer zaznamenávat do třicetiminutového sestřihu.

Vstupné je dobrovolné a bohaté občerstvení zajištěno.

Kompletní výtěžek z tomboly, občerstvení a dobrovolného vstupného jde na konto týmu přípravky a mládeže cyklistické Dukly Praha.

Mítink pokračuje v neděli českým pohárem mládeže a žen.

Více informací na facebookovém profilu akce.

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.