SuperCycling.cz

Kaňkovský a V. Hačecký mistry ČR v madisonu

4. 12. 2016, 20:07

Dvojice silničářů celku Whirlpool Author Alois Kaňkovský a Vojtěch Hačecký ovládla domácí šampionát dráhařů v disciplíně madison, který se konal v rámci tradičního mítinku Mistrovství Planety na velodromu v Praze Motole. 

ztimoo

Kaňkovský tak obhájil loňský triumf, který však získal s Jiřím Hochmannem. Vítězové nasbírali 43 bodů, druzí skončili Denis Rugovac a Ondřej Vendolský z týmu Favorit Racing, kteří získali o tři body méně. Bronz vybojovala dvojice Martin Spudil a Matěj Štibingr (SKC Tufo Prostějov).

Premiérově se také bojovalo o medaile na domácím šampionátu ve vylučovacím závodu a zlato získal Hochmann před Hačeckým a Spudilem, mezi ženami kralovaly závodnice Dukly Praha, které v pořadí Lucie Hochmann, Petra Ševčíková a Barbora Džerengová obsadily kompletně stupně vítězů.

V rámci mítinku se jel i závod MČR handicapovaných cyklistů. Kilometr s pevným startem vyhrál Jiří Bouška (LAWI Author Team) před dalším ostříleným borcem Jirkou Ježkem (DAS - Duratec), třetí skončil Ivo Koblasa. Závod žen na 500 m s pevným startem ovládla Tereza Diepoldová (Nutrend Specialized Racing).

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.