SuperCycling.cz

Dráhová show v Motole: Maxbike mistrovství planety

12. 11. 2018, 18:44

V sobotu a v neděli 17. a 18. listopadu se na motolském velodromu uskuteční poslední závody mistrovství České republiky v dráhové cyklistice v rámci tradičního mítinku Maxbike mistrovství Planety – Velká cena hlavního města Prahy.

planetamaxbike

Hlavní večerní program odstartuje v sobotu 17. listopadu v 16 hodin šampionátem České republiky v atraktivních vylučovacích závodech, které postupně proběhnou ve všech věkových kategoriích od žáků až po souboji v elitních kategoriích žen a mužů.

Doprovodný program nabídne závod nejmenších dětí na odrážedlech, týmoví mechanici se utkají v dovednostní soutěži, a budou představeny cyklistické legendy naší historie i mistři současnosti.

Ve vloženém závodě sprinterů se utkají nejrychlejší cyklisté u nás - borci z Dukly Brno. Večer vyvrcholí mistrovským závodem mužů v bodovačce na 40km.

Mistr republiky bude dekorován na velodromu v ulici Nad Hliníkem v pražském Motole kolem deváté hodiny večer, po vyhlášení vítězů proběhne slosování tomboly o nevídané ceny.

Planeta 2018 pokračuje v neděli mistrovským závodem žen v omniu a českým pohárem mládeže a mužů elite.

Kompletní výtěžek z tomboly, občerstvení a dobrovolného vstupného jde na konto týmu přípravky a mládeže cyklistické Dukly Praha.

ČT Sport bude celý mítink zaznamenávat do následného hodinového sestřihu.

Vstupné je dobrovolné a bohaté občerstvení zajištěno.

Více informací na facebookovém profilu akce.

 

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.