SuperCycling.cz

Nominace na MS: Štybar, Kreuziger i Vakoč

7. 9. 2017, 23:23

Šestnáct jmen figuruje v nominaci reprezentačního trenéra Tomáše Konečného na mistrovství světa silničních v norském Bergenu, které začne 17. září. V elitní kategorii mužů budou startovat Roman Kreuziger, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč, Josef Černý, Jiří Polnický a Jan Bárta, který i časovku.

atiiiiiiiiiiiii

V nominaci chybí Leopold König, který celou sezónu promarodil s kolenem, Jan Hirt už dříve avizoval, že na šampionát nechce, protože by na klasikářském okruhu nebyl pro lídry moc platným členem.

Mezi ženami se představí pouze Nikola Nosková, úřadující mistryně republiky v silničním závodě i časovce. Po velice úspěšné sezóně se na start postaví šest juniorů, což je maximální počet startujících v této kategorii. V kategorii mužů U23 bude mít Česko na startu zástupce tři.

Nominace - muži: Jan Bárta (časovka, silniční závod), Josef Černý, Roman Kreuziger, Jiří Polnický, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč (vš. silniční závod).

Muži U23: Michal Schlegel, Jakub Otruba, Roman Lehký (vš. silniční závod).

Junioři: Vojtěch Sedláček, Richard Holec (oba časovka, silniční závod), Karel Vacek, Tomáš Bárta, Petr Klabouch, Matouš Měšťan (vš. silniční závod).

Ženy: Nikola Nosková (silniční závod).

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.