SuperCycling.cz

České spojení: Kalas - Elkov Author

24. 2. 2018, 06:20

Doma je doma. I přes veškeré aktivity, kterými se výrobce cyklistického oblečení, táborská firma KALAS Sportswear, snaží prosadit na mezinárodním trhu, bude letos podporovat i nejúspěšnější domácí tým Elkov Author. 

kalasaelkov1

Královéhradecká stáj v loňském roce ovládla celkovou klasifikaci jednotlivců i týmů v domácím silničním poháru, který letos ponese název Kalas Cup, a zaznamenala i několik výrazných úspěchů na mezinárodní scéně.

Tradiční český tým v černo-žlutých barvách bude v nadcházející sezóně vybaven kompletní kolekcí PRO, která je charakteristická svými precizními závodními střihy a nejkvalitnějšími látkami na trhu.

Závodníci ve své sadě cyklistického oblečení naleznou například i nové letní kraťasy Verano Flex, které jsou zkonstruovány z velmi lehkého, prodyšného materiálu a jejichž součástí je i špičkové sedlo Endurance 3D z dílny největšího světově uznávaného specialisty ve svém oboru Elastic Interface.

kalasaauthor2

„Pro mě osobně je tohle spojení velmi speciální, jelikož jsem v hradeckém týmu sám 4 roky závodil a vzpomínám na tohle období velmi rád. Spolupráce s vedením týmu i závodníky je od začátku na velmi vysoké úrovni a my si od spolupráce slibujeme jak vynikající výsledky, tak i testování a zpětnou vazbu pro vývoj dalšího cyklistického oblečení,“ říká František Raboň, markertingový ředitel firmy Kalas Sportswear.

Kompletní soupiska královéhradeckého týmu pro rok 2018 čítá 11 závodníků: Jan Bárta, Tomáš Bucháček, Josef Černý, Vojtěch Hačecký, Alois Kaňkovský, Piotr Konwa, Michael Kukrle, Jakub Otruba, Jiří Polnický, Jan Rajchart, Matěj Zahálka.

Komentáře

Nemůžete přidávat komentáře dokud se nepřihlásíte. Prosím přihlašte se.

Zatím nebyl vložen žádný komentář.