Bauknecht Author ovládl pohárový závod v Blatné

26. 7. 2014, 18:00

Cyklisté celku Bauknecht Author dominovali šestému dílu Českého poháru - Kalas Cupu v Blatné. V elitní kategorii vybojovali první tři místa a konkurovat jim dokázali pouze borci z Favoritu Brno. Ti ovládli kategorii U23 a po předposledním závodě dál celkově vedou soutěž týmů.

Stupně vítězů mužské elitní kategorie ovládl Bauknecht Author.

Vítězství vybojoval Martin Hunal a spolu s ním vystoupili na stupně vítězů jeho oddíloví kolegové Tomáš Bucháček a Josef Hošek. Nejlepším závodníkem kategorie U23 byl Michal Schlegel, třetí skončil jeho kolega z Favoritu Daniel Turek.

Na cyklisty čekalo jedenáct okruhů o celkové délce 165 kilometrů, a také veliké vedro. Nejvíce sil, a dobrou formu z Czech Cycling Tour, potvrdil Martin Hunal. „Forma se mě zatím drží. Dnes jsme ale jeli perfektně především jako tým a výsledkem jsou kompletní stupně vítězů. To vždy potěší a povzbudí do dalších závodů,“ řekl webu Českého svazu cyklistiky Martin Hunal.