Domácí zpravodajství

Czech Tour vyhrál Impey, Kukrle skončil třetí

19. 8. 2019, 07:07

Vítězem 11. ročníku závodu první kategorie UCI Czech Tour se stal největší favorit Jihoafričan *Daryl Impey* z týmu Mitcheton-Scott. Druhý skončil jeho stájový kolega Australan *Lucas Hamilton* a třetí*Michael Kukrle* z Elkov-Author. celý článek

Skvělý Elkov Author, nestačil jen na Mitchelton Scott

16. 8. 2019, 06:43

Vynikajícím způsobem vstoupili jezdci nejlepší české stáje Author Elkov do jedenáctého ročníku etapového závodu první kategorie UCI Czech Tour. V úvodní týmové časovce na 16 kilometrů nestačili pouze na velice rychlé závodníky australské stáje... celý článek

Czech Tour startuje v Ostravě, jede i Impey

14. 8. 2019, 22:28

Nejprestižnější závod na českých a moravských silnicích Czech Tour odstartuje svůj již jedenáctý ročník ve čtvrtek v Ostravě. Na jeho startu bude dvacet sedmičlenných týmů, to znamená porci 140 cyklistů. celý článek

Topforex-Lapierre obhájil titul mistra republiky v časovce

7. 7. 2019, 10:58

Tým Topforex-Lapierre obhájil titul mistra republiky v časovce družstev, která se jela spolu s mistrovstvím republiky mládeže ve Vidňavě. Za Topforex-Lapierre startoval *Roman Lehký, Jiří Petruš, Vojtěch Řepa a Petr Klabouch*. Druhé místo obsadili závodníci Dukly Praha,... celý článek

Prolog ZM U23 pro Nizozemce Eekhoffa

7. 6. 2019, 06:02

Dvoukilometrový prolog sedmého ročníku Závodu míru U23 Grand Prix Priessnitz spa v Krnově zvládl nejlépe nizozemský mladík *Nils Eekhoff*, který trať proletěl v čase 2:11,94. Nejlepší z českých závodníků byl *Jakub Otruba*, jenž skončil na... celý článek

Tým Favoritu Brno zářil na RBB Tour

20. 5. 2019, 21:07

Favorit Brno zazářil na etapovém závodě RBB Tour v jižních Čechách! *Petr Hampl* vyhrál závěrečnou etapu a obsadil celkové druhé místo, k tomu ovládl vrchařskou soutěž. *Michal Rotter* byl nejlepším závodníkem kategorie U23 a Favorit dominoval... celý článek

Závod míru juniorů startuje, Češi si věří

8. 5. 2019, 21:08

Už 48. ročník Závodu míru juniorů odstartuje zítra v Litoměřicích. I tentokrát je závod zařazen do nejprestižnější světové série UCI Junior Nations´ Cup. Celkový vítěz pak bude znám v neděli po čtyřech etapách a téměř... celý článek

Škoda Cup v Rokycanech vyhrál Neuman

8. 5. 2019, 18:24

Třetí díl Českého poháru Škoda Cupu v Rokycanech ovládl znovu tým Elkov Author. Vítězem se stal* Dominik Neuman* před týmovým kolegou *Matějem Zahálkou*, třetí projel cílem *Petr Hampl* (TJ Favorit Brno). celý článek

Otruba slavil prvenství na Bíteši

31. 3. 2019, 20:51

*Jakub Otruba* (Elkov Author) zvítězil v české jarní klasice Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš, zahajovacím závodě Škoda Cupu. Zaútočil z šestičlenné skupiny uprchlíků v posledním okruhu a svůj atak dotáhl až... celý článek