SuperCycling.cz

Fotogalerie: Specialized WINTUNNEL @ Designblok

7. 10. 2014, 12:24

V roce 1974 jsme se rozhodli vyrábět ty nejlepší věci na kolo. Od cyklistů pro cyklisty. Správné úhly, důkladně propočítávané tvary, ladné křivky, dokonalé povrchy. Naše účast na výstavě Designblok je novým krokem v marketingových aktivitách Specialized, nejen na českém trhu. 

Cílem účasti na mezinárodní výběrové přehlídce autorského designu Designblok, je představit tradiční motto „Innovate or Die“, tedy důraz na kvalitu, inovaci a design, hodnoty, na kterých ve své čtyřicetileté historii staví americký výrobce jízdních kol a doplňků Specialized Bicycles se sídlem v Morgan Hill, Kalifornie.

Je nám ctí oslavit 40. výročí Specialized Bicycles spoluprací na přípravě expozice společně se studenty ateliéru produktového designu Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, Eduardem Herrmannem, Martinou Houzarovou a Jorge A. García Razo, pod vedením doc. Mgr.A. Michala Froňka a doc. Mgr.A. Jana Němečka.

Instalace #WINTUNNEL v Superstudio Hra v Mikulandské ulici reflektuje pozornost věnovanou aerodynamické efektivitě výrobků Specialized reprezentovanou hashtagem #aeroiseverything. Nežijeme ve vakuu. Myslíme to se zrychlováním našich kol a doplňků tak vážně, že jsme vybudovali vlastní aerodynamický tunel přímo v sídle firmy.

Prostřednictvím interaktivní expozice mohou návštěvníci vstoupit přímo do aerodynamického tunelu a s větrem ve vlasech se postavit odporu vzduchu na odpor.

 

Informace o výrobcích a technologiích Specialized naleznete na www.specialized.com

Pro aktuality navštivte facebookový profil Specialized Eastern Europe.

Designblok je otevřen od úterý do soboty 10.00–21.00, v neděli 12. 10. od 10.00 do 19.00 hod.